چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۲

برگزاری جلسه هم اندیشی انجمن علمی علوم آزمایشگاهی

جلسه انجمن علمی

روز سه شنبه مورخ ۳۰ شهریور ماه ۱۴۰۰ جلسه ای با حضور سرپرستان کمیته های انجمن علمی، سرکارخانم دکتر حسن زاده استاد مسئول سرپرست امور دانشجویی و انجمن و همچنین جمعی از دانشجویان فعال مجمع عمومی انجمن علمی به صورت هیبریدی در مرکز علوم پزشکی وارستگان برگزار گردید.

در ابتدا دانشجویان فعال انجمن علمی به بیان انتظارات و انتقاد های خود از انجمن و همچنین سرپرستان انجمن علمی پرداختند.
یکی از مهم ترین خواسته های دانشجویان پیرو مسئله ی بیشتر شناخته شدن و مطرح شدن در دانشگاه بوده که برای این مهم چاره ای که به صورت گروهی در نظر گرفته شد، شامل افزایش فعالیت دانشجویان در پیج وارستگان هلث و نیز طرح جدول امتیاز بندی برای فعالیت دانشجویان و تقدیر از دانشجویان فعال انجمن علمی به صورت هفتگی در پیج انجمن علمی یعنی lab for life بوده است.
برگزاری کارگاه هایی دانشجو محور با تدریس اعضای انجمن علمی در راستای ارتقای کیفیت محتواهای ویدئو ای، گرافیکی و ... نیز در جلسه مطرح گردید که پیرو این بحث برگزاری کارگاه هایی از جمله آموزش کار با کمتازیا و پریمیر و همچنین کارگاه سرچ با تدریس دانشجویان فعال انجمن علمی در دستور کار امور انجمن قرار گرفت.
یکی از بحث های مهمی که مورد بررسی قرار گرفت بحث ترغیب تمام دانشجویان انجمن به فعالیت و تولید محتوا بوده چون تنها دانشجویانی که در تهیه ی محتواهای علمی مشارکت دارند به عنوان عضو انجمن علمی محسوب می‌شوند.
همچنین در راستای ارتقای کیفیت پست های پیج انجمن علمی و افزایش تعداد فالوور نیز صحبت به عمل آمد که در دستور امور کار انجمن قرار خواهد گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.