چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۷

در دانشگاه علوم پزشکی مشهد؛

پذیرش فارغ التحصیلان علوم پزشکی در مقطع ارشد «آموزش پزشکی مجازی»

مجرمان سایبری با جعل آدرس اینترنتی سامانه ثبت‌نام الکترونیک قوه‌ قضاییه و با ارسال پیامکی با محتواهایی نظیر ثبت شکوائیه، ابلاغ حکم و غیره کاربران را به آدرس جعلی هدایت و با درخواست کسر وجه، از حساب کاربران برداشت غیرمجاز می‌نمایند.

دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۴۰۱ دانشجوی کارشناسی ارشد آموزش پزشکی مجازی می پذیرد.

به گزارش مفدا گناباد به نقل از دانشگاه علوم پزشکی مشهد، این دانشگاه در راستای سند جامع توانمندسازی آموزشی و به منظور تأمین نیروی انسانی متخصص، پاسخگویی به نیازهای جامعه و گسترش دانش متناسب با امکانات، در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته رشته آموزش پزشکی (مجازی) از طریق برگزاری آزمون ورودی دانشجو پذیرش می کند.

این دوره به شیوه ترکیبی و با استفاده از روش های مختلف تدریس با تأکید بر مشارکت فعال دانشجویان ارائه می شود.

سهمیه پذیرش در این رشته ۲۰ نفر بوده و فارغ التحصیلان دکتری حرفه ای (پزشکی، دندانپزشکی، و داروسازی)، مقاطع تخصصی، فوق تخصصی و فلوشیپ بالینی یا دکتری تخصصی (Ph.D) گروه های علوم پزشکی سراسر کشور مجاز به شرکت در آزمون هستند.

پذیرش فارغ التحصیلان علوم پزشکی در مقطع ارشد «آموزش پزشکی مجازی»

همچنین دارندگان مدرک کارشناسی ارشد گروه های علوم پزشکی مشروط بر اینکه تا تاریخ ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۰ فارغ التحصیل شوند مجاز هستند در این آزمون شرکت کنند.

آزمون ورودی دو مرحله ای بوده که مرحله اول به صورت الکترونیکی در مرکز آزمون الکترونیک دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزارمی شود و مرحله دوم شامل مصاحبه ایستگاهی ساختارمند خواهد بود.

ثبت نام از روز سه شنبه سوم مهرماه سال جاری آغاز و تا روز جمعه ۹ مهرماه ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.