چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۳

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد اعلام کرد؛

پیوستن بیش از ۱۱۰ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد به پویش «مجاهدین واکسیناسیون»

گزارش تصوری /  بازدید معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد از مرکز واکسیناسیون نهم دی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: تاکنون تعداد ۱۱۷ نفر از دانشجویان این دانشگاه به پویش ملی "مجاهدین واکسیناسیون" پیوسته اند.

به گزارش مفدا - گناباد، حسن ایرانی در حاشیه بازدید از پایگاه واکسیناسیون نهم دی با اعلام این خبر گفت: با توجه به تأکید مقام عالی وزارت مبنی بر مشارکت دانشجویان در امر واکسیناسیون و نیاز مبرم کادر درمانی در این خصوص و با هدف سرعت بخشی و توسعه پوشش واکسن در اقشار مختلف جامعه، پس از انتشار فراخوان معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، تاکنون تعداد ۱۱۷ نفر از دانشجویان دانشگاه به این پویش پیوسته اند.

وی ادامه داد: خوشبختانه با تغییراتی که در مکان واکسیناسیون انجام شد و مشارکت دانشجویان در این پویش، بحث واکسیناسیون مردم از وضعیت بسیار خوبی برخوردار بوده و در کمترین زمان انجام می‌شود.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد تأکید کرد: در صورت شبانه روزی شدن مرکز واکسیناسیون و یا راه اندازی مرکز شماره دو، دانشجویان ما این توانمندی را دارند که وارد صحنه شده و کمک کنند تا روند واکسیناسیون به نحو احسن انجام شود.

ایرانی همچنین با اشاره به ضرورت مشارکت نهادهای دانشجویی دانشگاه در این پویش، تصریح کرد: همه نهادهای دانشجویی نظیر تشکل‌های اسلامی، کانون‌های فرهنگی، انجمن‌های علمی دانشجویی، همتایاران سلامت و شوراهای صنفی می‌توانند با ثبت نام در این سامانه با عنوان «مجاهدین واکسیناسیون» در این امر مشارکت نمایند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد خاطرشان کرد: در حال حاضر اسامی دانشجویان داوطلب که تاکنون در این سامانه ثبت نام نموده اند، طی نامه‌ای به معاونت بهداشتی دانشگاه جهت همکاری در واکسیناسیون ارسال شده است.

دکتر جواد صادقی‌نسب، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گناباد نیز ضمن قدردانی از زحمات دانشجویان فعال در طرح «مجاهدین واکسیناسیون»، اظهار کرد: با عنایت به دوشیفته شدن پایگاه واکسیناسیون، افزایش تعداد واکسن و تجربیاتی که دانشجویان در این امر کسب کرده اند، بنا داریم از ظرفیت دانشجویان استفاده نموده تا روند رو به رشد واکسیناسیون مردم با سرعت بیشتری انجام پذیرد.

بیشتر بخوانید:

بیش از ۱۱ هزار دانشجو به پویش «مجاهدین واکسیناسیون» پیوستند

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.