چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۷

رییس دانشکده ی بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان خبر داد:

پیوستن بیش از ۳۳۰ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زنجان در پویش "مجاهدین واکسیناسیون

دکتر مهراسبی زنجان

دکتر مهراسبی رئیس دانشکده بهداشت و مسئول گروه دانشجویی واکسیناسیون دانشگاه در گفتگوی اختصاصی با مفدا زنجان از فعالیت ۳۳۲ نفر از دانشجویان دانشگاه در ۹ مرکز تجمیعی واکسیناسیون شهر زنجان از ماه‌ها قبل از اجرای پویش مجاهدین واکسیناسیون خبر داد.

به گزارش مفدا زنجان، دکترمحمدرضا مهراسبی ریاست دانشکده ی بهداشت دانشگاه درخصوص پویش مجاهدین واکسیناسیون و آمار ثبت نام دانشجویان علوم پزشکی زنجان در این پویش گفت: در این پویش، ۳۳۲ نفر از دانشجویان مشغول فعالیت هستند و خوشبختانه با ابتکار عملی که در این خصوص از ماه‌ها پیش در دانشگاه علوم پزشکی زنجان انجام شد امر واکسیناسیون به خوبی در مراکز تجمیعی انجام میشود.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: از ابتدای همه گیری ویروس کووید ۱۹ دانشجویان در صحنه حاضر بودند و ماهها قبل از راه اندازی پویش مجاهدین واکسیناسیون، جریان عظیمی از فعالیت‌های داوطلبانه دانشجویان تقریبا از تمامی رشته ها خصوصا دانشجویان رشته های پرستاری،مامایی،پزشکی و سایر رشته ها در امر واکسینه کردن عموم مردم در سراسر استان به راه‌ افتاد و شاهد حضور چشمگیر دانشجویان در این پویش هستیم.

رییس دانشکده ی بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زنجان در ادامه افزود: در مرکز استان ۹ مرکز تجمیعی و یک مرکز سیار داریم که در تمامی آنها دانشجویان حضوری چشم گیر وفعال دارند.

وی در ادامه با اشاره به اعزام گروهی از دانشجویان به شهرستانهای تابعه گفت: در حال حاضر به مراکز واکسیناسیون ابهر و خدابنده نیرو اعزام میشود و این آمادگی را داریم که به سایر شهرستان ها هم دانشجو اعزام کنیم.

درپایان دکتر مهراسبی با تشکر ویژه از دانشجویان در اجرای این پویش تاکید کرد:بدون مشارکت دانشجویان امکان تسریع واکسیناسیون به این حجم وجود نداشت و مراجعه ی مردم از سایر شهرستان ها و حتی پایتخت برای دریافت واکسن از برکات حضور دانشجویان در این پویش است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.