سه‌شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۶

ششمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی کرمان در سال جاری برگزار شد

نشریات

ششمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی با مشارکت یک عضو به صورت غیرحضوری و تعدادی به صورت حضوری در دفتر معاونت دانشجویی فرهنگی روز دوشنبه ۲۹شهریور ماه برگزار شد.

به گزارش مفدا کرمان، در این جلسه پس از بررسی روند برگزاری انتخابات نمایندگان مدیران مسئول عضو کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی و با توجه به اینکه اعتراضی نسبت به نتایج آن نبوده، این انتخابات تائید و عرفان عظیم پور اردکانی و مهدی پور آقا بابا به عنوان اعضا اصلی و سید امیر پویا ریحانی بعنوان عضو علی البدل تعیین شدند.  

به نشریات  " باران، خورشید، قمر، کلاکت، کندو، نوید و وقایع اتفاقیه " بدلیل منتشر نشدن در دوره انتشار خود اخطار عدم انتشار داده شد.

همچنین نشریه " عنقا " به دلیل فارغ التحصیل شدن صاحب امتیاز آن و نشریه "حرکت برای زندگی " به دلیل منتشر نشدن نشریه در دوره انتشار و پس از صدور سه مرحله اخطار عدم انتشار، لغو مجوز انتشار شدند.

موافقت با تغییر مدیر مسئولی نشریه " اقتدار " به صاحب امتیازی بسیج دانشجوی، از مهدی بخشی به زهرا علیخواه و موافقت با تغییر مدیر مسئولی و سردبیری نشریه "کاغذ اخبار"  از فاطمه زینلی به مریم نجیب و موافقت با تغییر سردبیری نشریه "مفید، مضر " به صاحب امتیازی انجمن علمی دانشجویی بیولوژی و ناقلین بیماریها از فاطمه ضیاالدینی به فاطمه افشاری خرنجانی و موافقت با واگذاری نشریه " وکتور " به صاحب امتیازی فرزانه صادقی به علیرضا زارع کاریزی و مدیر مسئولی نشریه به محدثه اردنی و سردبیری آن به محمد علی مسلمی زاده از  دیگر مصوبات مهم این جلسه بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.