سه‌شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۰

در طی سال تحصیلی گذشته انجام شده است؛

پرداخت تسهیلات دانشجویی به دو هزار و ۵۴۳ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

عنایت الله سمیع

مدیر امور دانشجویی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در ادامه از پرداخت وام و تسهیلات برای ۲۵۴۳ دانشجو در قالب های مختلف طی سال تحصیلی گذشته خبر داد.

به گزارش مفدا شهرکرد، مهندس عنایت الله سمیع مدیر امور دانشجویی معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در گفتگو با خبرنگار مفدا شهرکرد اظهار داشت: در سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ برای ۱۲ موضوع اعتبار تخصیص داده شد که وام تحصیلی، وام ودیعه مسکن، وام ضروری، وام شهریه، وام بنیاد علوی، وام ضروری دستیاری و وام ضروری تامین اجتماعی از جمله این موارد است.

وی تصریح کرد: سال گذشته برای ۱۹۲۷ دانشجو وام تحصیلی با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد و ۴۰ میلیون ریال پرداخت گردید.

سمیع افزود: همچنین در این مدت یک میلیارد و ۸۷۵ میلیون ریال در قالب وام‌مسکن، دو میلیارد و ۳۴۲ میلیون ریال در قالب وام های ضروری و ۱۱ میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال در قالب وام های ضروری دستیاری به دانشجویان ارائه شد.

وی ادامه داد: ۲۶ میلیون و ۷۳۶ هزار ریال برای وام بیمه و سه میلیارد و شش میلیون و ۲۴۹ هزار ریال وام ودیعه مسکن و یک میلیارد و ۸۹ میلیون ریال وام شهریه به دانشجویان تعلق گرفته است.

سمیع از پرداخت ۴۴۴ میلیون و ۵۶۵ هزار ریال در قالب کار دانشجویی برای ۵۰ نفر طی سال تحصیلی گذشته خبر داد و گفت: همچنین در این مدت ۲۷۴۳ دانشجو از سوی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد بیمه شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.