دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۶

بازدید جناب آقای دکتر برات براتی معاونت محترم آموزش، تحقیقات، فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی شوشتر به همراه مدیریت فرهنگی دانشجویی ، کارشناس واحد فرهنگی ، اعضای شورای صنفی و فرمانده بسیج دانشجویان دانشکده از مرکز واکسیناسیون دانشجویی تالار سلامت

بازدید از سالن واکسیناسیون شوشتر

به گزارش مفدا شوشتر؛ جناب آقای دکتر برات براتی معاونت محترم آموزش،تحقیقات، فرهنگی و دانشجویی دانشکده علوم پزشکی شوشتر به همراه مدیریت فرهنگی دانشجویی ، کارشناس واحد فرهنگی ، اعضای شورای صنفی و فرمانده بسیج دانشجویان دانشکده از مرکز واکسیناسیون دانشجویی تالار سلامت بازدید کردند. 

آقای دکتر براتی در این بازدید ضمن تشکر و قدر دانی از دانشجویان فعال در امر واکسیناسیون ؛ به سمع نظرات و مشکلات دانشجویان پرداخت و فرمودند: 

از ابتدای امسال  دانشجویان به طرح واکسیناسیون پیوستند و  تاکنون بیش از 100 نفر دانشجو به پویش مجاهدین واکسیناسیون پیوستند  و این اقدام جهادی دانشجویان دانشکده علوم پزشکی شوشتر جهت تسریع در امر واکسیناسیون بسیار حائز اهمیت و قابل تقدیر می باشد .

در ادامه آقای دکتر براتی پس از سمع نظرات دانشجویان با بیان اقدامات انجام شده در بخش رفاهی دانشجویان در خوابگاه دختران پرداخت و قول مساعد برای فراهم کردن خوابگاه استیجاری پسران در سال تحصیلی ۱۴۰۰_۱۴۰۱ داد.

همچنین دانشجویان حاضر در این دیدار ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در بخش رفاهی از تلاش های مجموعه مدیریتی دانشکده تشکر کردند. 

در پایان آقای محمد نظری دبیر شورای صنفی دانشکده علوم پزشکی شوشتر، ضمن تقدیر از این دانشجویان با بیان خبر حق الزحمه دانشجویان فعال در واکسیناسیون به میزان هر ساعت ۲۰ هزار تومان و اقدامات انجام شده در بخش رفاهی و خوابگاهی دانشجویان از پیگیری های دکتر براتی و مساعدت و همکاری ریاست دانشکده و معاونت بهداشت تقدیر و تشکر کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.