دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۸

اولین جلسه از سلسله جلسات من و راه های نرفته ام برگزار شد

راه نرفته

انجمن علمی دانشجویی مدیکیشن دانشگاه علوم پزشکی تهران اولین جلسه از سلسله جلسات آنلاین من و راه های نرفته ام را با موضوع «داستان تاسیس گروه هاسپیتال پالس» برگزار کرد.

به گزارش مفدا تهران، در این جلسه که با شرکت ۳۳ نفر روز پنجشنبه ۲۵ شهریور 1400 از ساعت ۱۶ تا ۱۷:۳۰ برگزار شد، دکتر فرید فرجی پزشک و فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران، ابتدا به بیان مطالبی پیرامون سال های اول تحصیلش، تاسیس کانون خیریه کیش مهر و گروه هدهد پرداخت.
وی در ادامه به تعریف داستان تاسیس گروه هاسپیتال پالس پرداخت و داستان را به طور مبسوط، از نیازسنجی تا وضعیت کنونی گروه بیان کرد.
گروه هاسپیتال پالس، گروهی متشکل از دانشجویان پزشکی مقاطع بالینی و تعدادی از اساتید هیئت علمی بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی تهران است که محل اشتراک اتفاقات، بازخوردها و پیگیری مسائل رخ داده در بخش های مختلف بیمارستان های تابعه دانشگاه به منظور رسیدگی و تبادل نظر است.
دکتر فرجی که یکی از بنیان‌گذاران SynApps -استارتاپی با هدف حرکت به سمت بیمارستان هوشمند- است، همچنین اشاره هایی به این فعالیت خود و مسیری که برای اجرایی سازی پرونده های الکترونیک بیمارستانی در مرکز طبی کودکان و بیمارستان سینا طی شده بود داشت.
نحوه کار تیمی و ویژگی های تیم و لیدرشیپ خوب، از دیگر نکاتی بود که دکتر فرجی به آنها اشاره کرد.
خبرنگار: فریده فرید

کد خبرنگار: 240301

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.