دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۱

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم‌ پزشکی یاسوج خبر داد؛

۱۲۰ دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به پویش «مجاهدین واکسیناسیون» پیوستند

شتاب گرفتن روند واکسیناسیون عمومی کرونا با پویش "مجاهدین واکسیناسیون"

واکسیناسیون عمومی کرونا  در استان با پویش مجاهدین واکسیناسیون

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اعلام کرد: ۱۲۰ دانشجوی داوطلب دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به پویش «مجاهدین واکسیناسیون» پیوستند.

به گزارش مفدا یاسوج، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم‌ پزشکی یاسوج با اشاره به لزوم سرعت بخشیدن به واکسیناسیون عمومی برای مقابله با ویروس کرونا، کنترل این همه‌گیری و نیاز مبرم کادر بهداشتی و درمانی به مشارکت و یاری دانشجویان داوطلب، گفت:  معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با مشارکت معاونت بهداشتی وزارت متبوع اقدام به راه اندازی سامانه ثبت نام دانشجویان داوطلب در قالب پویش مجاهدین واکسیناسیون نموده است.

دکتر سید ابوالقاسم هادی نیا از پیوستن ۱۲۰ دانشجوی داوطلب دانشگاه علوم‌ پزشکی یاسوج به این پویش خبر داد و افزود: اسامی داوطلبین شرکت کننده در این طرح جهادی برای برنامه ریزی و استفاده از پتانسیل و توانایی آنان برای معاونت بهداشتی دانشگاه ارسال شده است.

معاونت فرهنگی ودانشجویی دانشگاه علوم‌ پزشکی یاسوج ادامه داد: حدود دو ماه قبل، به همت بسیج دانشجویی دانشگاه و بسیج جامعه پزشکی سپاه پاسداران و همکاری این معاونت یک مرکز تجمیعی واکسیناسون عمومی کرونا در حسینیه ثارالله یاسوج با مشارکت دانشجویان داوطلب راه اندازی شده است که در دو شیفت صبح و عصر کار واکسیناسیون‌ مراجعین را انجام می دهد.

دکتر هادی نیا یادآور شد: از آذر ماه سال ۱۳۹۹ تاکنون قریب به ۳۰ نفر از دانشجویان داوطلب در قالب طرح شهید سلیمانی و کار دانشجویی در فیلدهای مختلف به صورت داوطلبانه در  مقابله با بیماری کرونا مشارکت داشته اند، که جای خرسندی دارد.

وی در پایان این گفت و گو اظهار داشت: امیدواریم‌ با همراهی تشکل های سیاسی، کانون های فرهنگی، شورای صنفی، همتایاران سلامت و انجمن های علمی دانشجویی، به ثمر نشستن تلاش ها و برنامه ریزی های متولیان بهداشت و درمان کشور و شتاب گرفتن روند واکسیناسیون عمومی و استقبال حداکثری گروه های هدف، به زودی شاهد رسیدن به سطح ایمنی قابل قبول در جامعه و کنترل بیماری کرونا باشیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.