یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۰

در جشنواره استانی شهید رجایی؛

کسب رتبه برتر دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی استان

جشنواره استانی شهید رجایی

آیین تجلیل از دستگاه های اجرایی برتر جشنواره استانی شهید رجایی در یاسوج برگزار شد

به گزارش مفدا یاسوج ، جشنواره شهید رجایی روز شنبه ۲۷ شهریور در محل استانداری برگزار شد و  در آن ۲۳ دستگاه اجرایی برتر سال ۱۳۹۹ کهگیلویه و بویراحمد با حضور جمعی از مسئولان استانی تجلیل شدند.

به گفته استاندار کهگیلویه و بویراحمد  این تعداد دستگاه اجرایی  در بخش‌های  مختلف شاخص های عمومی و اختصاصی شناسایی و مورد تجلیل قرار گرفتند. 

حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه آئین معرفی دستگاههای برتر جشنواره شهید رجایی اظهار داشت: این جشنواره به دلیل شرایط قرمز کرونایی استان به تعویق افتاده بود که هم اینک با عبور استان از وضعیت قرمز کرونایی برگزار شد.

وی افزود: این دستگاه های اجرایی برتر تابع قانون انتخاب شدند و من به عنوان استاندار دخالتی در گزینش آن ها نداشته ام و تنها خواستار بررسی مجدد و تجدید نظر یک دستگاه اجرایی بودم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: برخی دستگاه های اجرایی استان در شرایط سخت و پیچیده ۹۹ که استان با مشکلاتی همچون زلزله سی سخت، آتش سورزی های پی در پی، کرونا و غیره درگیر بود موفق عمل کردند و تلاش آن ها ستودنی است.

 رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم  گفت: امسال ۶۹ دستگاه اجرایی از لحاظ شاخص های عمومی و اختصاصی مورد بررسی قرار گرفتند و دستگاه های برتر تجلیل شدند.

علی شهابی نسب افزود: دستگاه های اجرایی استان در جشنواره شهید رجایی توانستند ۵۰ درصد شاخص های عمومی و ۸۰ درصد شاخص های اختصاصی را کسب کنند.

وی بیان کرد: از مجموع ۲ هزار امتیاز شاخص های عمومی و اختصاصی ۶۴ درصد آن برای استان محقق شده است.

برخی از مهمترین شاخص های عمومی و اختصاصی برای ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در  جشنواره شهید رجایی شامل اصلاح ساختار اداری، شفافیت مالی، توسعه سرمایه انسانی، توسعه دولت الکترونیک، ارتقای سلامت اداری، پاسخگویی به ارباب رجوع، کمک به بهبود فضای کسب و کار و استقرار نظام مدیریت عملکرد بوده است. 

دستگاه های اجرایی برتر کهگیلویه و بویراحمد در این جشنواره معرفی و با اهدای لوح سپاس و جوایز ارزنده از مدیران آنها تجلیل شد. 

در این آیین تجلیل دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در ارزیابی عملکرد سالیانه دستگاه‌های اجرایی جشنواره شهید رجایی حائز رتبه برتر استانی شد و طی مراسمی از دکتر پرویز یزدان پناه؛ رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تجلیل شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.