جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۵

دومین وبینار «مسیر برتر» در دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد

دومین وبینار «مسیر برتر» - گناباد

به همت انجمن علمی دانشجویی سلامت الکترونیک مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، دومین وبینار «مسیر برتر» در این دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا – گناباد، علی معتمدالصنایع، دبیر انجمن علمی - دانشجویی سلامت الکترونیک مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه در این باره اظهار کرد: این وبینار در ساعت ۱۷ تا ۱۹ روز پنج شنبه ۲۵ شهریورماه ۱۴۰۰ با تدریس علی معتمدالصنایع، نفر اول ورودی ۹۶ پزشکی و دبیر انجمن سلامت الکترونیک و با حضور آقای سبحان ملکی از دانشجویان توانمند ورودی ۹۸ برگزار شد.

وی ادامه داد: در این وبینار که ویژه دانشجویان پزشکی ورودی ۹۹ بود، توضیحاتی در مورد نحوه مطالعه و آگاهی بیشتر از سرفصل‌های هر کدام از دروس ترم‌های جاری بیان گردید که بطبع کمک شایانی به جهت بهبود کیفیت مطالعه دروس خواهد داشت.

دبیر انجمن علمی - دانشجویی سلامت الکترونیک مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد افزود: پس از آن نیز در خصوص آزمون علوم پایه ریفرم که در ترم ۴ برگزار می شود، توضیحاتی در مورد نحوه مطالعه، انتخاب منابع و آمادگی هرچه زودتر برای آزمون در طول ترم ها مطرح گردید و آقای سبحان ملکی تحلیل آزمون علوم پایه شهریور ۱۴۰۰ را خدمت دوستان ارائه کردند، در پایان نیز به سوالات شرکت‌کنندگان پاسخ داده شد.

معتمدالصنایع با بیان اینکه تعداد ۶۰ نفر از دانشجویان علاقه‌مند ورودی ۹۹ پزشکی در این وبینار شرکت کردند، اضافه کرد: هدف از برگزاری این وبینار، آمادگی هر چه زودتر دانشجویان ورودی ۹۹ برای آزمون علوم پایه شهریور ۱۴۰۱ و کمک به کیفیت روند مطالعه دروس ترم های باقی مانده بوده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.