پنجشنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۵

به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی،مرکزنوآوری سلامت معاونت تحقیقات و انجمن علمی تغذیه دانشگاه علوم پزشکی گلستان؛

اولین کارگاه آموزشی پروژه محور ثبت اختراع در دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شد

کارگاه

به همت انجمن علمی تغذیه دانشگاه علوم پزشکی گلستان با همکاری مرکز نوآوری سلامت معاونت تحقیقات و فناوری، کارگاه "پروژه محور ثبت اختراع" با تدریس رضا حیدری مخترع برگزیده بنیاد ملی نخبگان با رعایت پروتکل های بهداشتی روز چهارشنبه ۲۴ شهریور ماه ۱۴۰۰ برگزار شد.

به گزارش مفدا گلستان، به همت انجمن علمی تغذیه دانشگاه با همکاری مرکز نوآوری سلامت معاونت تحقیقات و فناوری، به منظور توانمند سازی دانشجویان و ایجاد رویه فکری،  کارگاه "پروژه محور ثبت اختراع" با تدریس رضا حیدری دانشجوی نمونه کشوری و مخترع برگزیده بنیاد ملی نخبگان با حضور ۱۸ نفر از دانشجویان منتخب دانشگاه علوم پزشکی گلستان حول محورهای " روش های ایده گیری و جستجوی منابع، کلیت های فکری و نحوه ثبت اختراع"  به صورت حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی در روز چهارشنبه ۲۴ شهریور ماه ۱۴۰۰ در ساعت ۹ تا ۱۱ ، ۱۱:۳۰تا ۱۳ و ۱۴ تا ۱۶:۳۰ برگزار شد .

دکتر عظیمی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در حاشیه برگزاری این کارگاه ضمن تشکر از برگزیدگان این کارگاه آموزشی گفت :مقوله علم یک مساله تولیدی و منحصر و متوقف به یک زمان خاص نیست و باید به مرحله اجرا برسد . از بطن این چنین کارگاه ها و کارگروه های علمی ، ایده های موثر و مفید خارج می شود که نباید دست کم گرفته شوند. 

دکتر عظیمی پیرامون مبحث ایده پردازی تا اختراع مطالبی را بیان کرد و افزود : برگزاری این چنین کارگاه هایی باعث ایجاد انگیزه و تقویت استعدادهای دانشجویان مستعد می شود و مسئولین و دست اندرکاران هم نیز نباید صرفا به برگزاری چند برنامه و کارگاه بسنده کنند و باید ایده پردازی ها، نظریه پردازی ها،بررسی نظرات قابل اجرا را سرلوحه کار خود قرار دهند . 

گفتنی است این دوره از کارگاه ها در روز های پنجشنبه ۲۵ شهریور و جمعه ۲۶ شهریور ماه ۱۴۰۰ نیز ادامه خواهد داشت.

لازم به ذکر است شرکت در این کارگاه رایگان و با ظرفیت محدود است و به شرکت کنندگان گواهی نامه معتبر اعطا می گردد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.