چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۶

شرکت دبیر، کارشناسان و شاغلین حوزه انضباطی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در کارگاه «آموزش تخصصی پایه انضباطی»

شورای انضباطی تبریز

اولین کارگاه «آموزش تخصصی پایه انضباطی» به منظور تبیین دستورالعمل ابلاغی شورای مرکزی انضباطی مبنی بر آیین رسیدگی غیرحضوری به تخلفات انضباطی دانشجویان در دو روز متوالی از ساعت ۹ تا ۱۳ به صورت ویدئو کنفرانس و در بستر نرم افزار Adobe Connect برگزار شد. 

به گزارش مفدا تبریز، دبیر، کارشناسان و شاغلین حوزه انضباطی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور در سالن کنفرانس معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در اولین کارگاه مجازی «آموزش تخصصی پایه انضباطی» در روزهای دوشنبه، سه شنبه، ۲۲ و ۲۳ شهریور ماه جاری، شرکت کردند. 

بر اساس این گزارش، اولین کارگاه «آموزش تخصصی پایه انضباطی» به منظور تبیین دستورالعمل ابلاغی شورای مرکزی انضباطی مبنی بر آیین رسیدگی غیرحضوری به تخلفات انضباطی دانشجویان در دو روز متوالی از ساعت ۹ تا ۱۳ به صورت ویدئو کنفرانس و در بستر نرم افزار Adobe Connect برگزار شد. 

گفتنی است آزمون این کارگاه در روزهای شنبه و یکشنبه، ۲۰ و ۲۱ شهریور ماه به صورت مجازی برگزار گردید و کارشناسان و شاغلین حوزه انضباطی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این آزمون شرکت نمودند. 

شایان ذکر است در این کارگاه آموزشی که با حضور دبیران و کارشناسان شوراهای انضباطی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار شد، دکتر وحیدی صرامی، دبیر شورای مرکزی انضباطی دانشجویان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، ضمن تشریح آیین نامه رسیدگی مجازی به تخلفات انضباطی دانشجویان به سوالات و ابهامات مطرح شده در خصوص آیین نامه پاسخ داد.
همچنین در روز نخست این کارگاه، چگونگی رتبه بندی شوراهای انضباطی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور تبیین شده و عوامل رشد و یا افت امتیاز دانشگاه‌ها مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.