چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۷

بازید معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از مرکز واکسیناسیون کوید ۱۹ سمنان

بازدید از واکسیناسیون سمنان

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به همراه مدیر امور دانشجویی این دانشگاه از مرکز واکسیناسیون کوید ۱۹ سمنان بازدید نمود.

به گزارش مفدا سمنان,  معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از مرکز واکسیناسیون کوید ۱۹ سمنان که دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان به صرت داوطلبانه در حال خدمت هستند بازدید نمود.

دکتر عبدالحمید حاجی حسنی در این بازدید در گفتگو با مفدا سمنان گفت: دانشجویان از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور فعالیت‌های داوطلبانه بسیار خوبی داشتند، حتی در روزهای اول همه‌گیری کرونا داوطلبانه به بیمارستان ها کمک می کردند.

وی افزود:  ما همواره شاهد حضور گسترده دانشجویی در پویش‌های مختلف خیرخواهانه بوده‌ایم. این استقبال را در طرح های مختفلی که وزارت بهداشت برگزارکرده دیده ایم.

ایشان ادامه داد: از تمام ظرفیت‌های موجود در معاونت‌های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان جهت عملکرد بهتر و تسریع در امر واکسیناسیون استفاده خواهیم کرد تا کارهای داوطلبانه نظم و سیاق بهتری پیدا کند و دانشجویان با آموزش کوتاه‌مدت بتوانند آمادگی لازم را برای این فعالیت داوطلبانه کسب کنند.  

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان افزود: خوشحالیم که دانشجویان ما دوشادوش کادر درمان برای مقابله و مبارزه با کرونا قدم برمی دارند و این نشان از خیرخواهی و روحیه جهادگری دانشجویان است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.