چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۲

در جلسه شورای نظارت بر انجمن‌های علمی، دانشجویی مطرح شد؛

انجمن‌های علمی، دانشجویی نقش بسزایی در نزدیک کردن دانشجویان به فضای علمی مشارکتی دارند

شورای انجمن علمی/ سبزوار

مهدی سلمانیان مدیر تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه صبح امروز در جلسه شورای نظارت بر انجمن‌های علمی، دانشجویی دانشگاه گفت: معتقدیم که دانشجویان فعال انجمن‌های علمی بایستی با اماکن علمی، پژوهشی بیشتر آشنایی پیدا نمایند چرا که این دانشجویان بازوی اصلی فعالیت‌های علمی، فرهنگی در دانشگاه هستند.

به گزارش مفدا سبزوار، صبح امروز چهارشنبه ۲۴ شهریور ماه جلسه شورای نظارت بر انجمن‌های علمی با حضور اعضاء در محل دفتر مدیریت تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه مهدی سلمانیان مدیر تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه اظهار داشت: در حوزه انجمن‌های علمی، دانشجویی نیازمند برگزاری رویدادها، گردهمایی‌ها و گفتگوهای علمی هستیم تا دانشجویان با شرکت در اینگونه برنامه‌ها تجربه کسب نمایند.

مدیر تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه خواستار افزایش ارتباط میان انجمن‌های علمی با مجموعه معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه شد و بیان داشت: دانشجویان فعال ما در انجمن‌های علمی باید با مراکز علمی، مراکز رشد و حوزه پژوهشی دانشگاه آشنایی کافی را داشته تا با پتانسیلی که در آنها وجود دارد شاهد کارآفرینی آنها در دانشگاه باشیم.

سلمانیان تصریح کرد: معتقدیم که دانشجویان فعال انجمن‌های علمی بایستی با اماکن علمی، پژوهشی بیشتر آشنایی پیدا نمایند چرا که این دانشجویان بازوی اصلی فعالیت‌های علمی، فرهنگی در دانشگاه هستند.

در این جلسه مقرر شد تا پس از اعلام شدن اعضای شورای مرکزی هر انجمن، تور بازدید از مراکز علمی، مراکز رشد، واحدهای پژوهشی و . . تدارک دیده شود تا ضمن آشنایی کامل این دانشجویان با امکانات و پتانسیل دانشگاه، در جهت حمایت از فعالیت‌های آنها گام برداشته شود.

کد خبرنگار: ۳۶۰۶۰۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.