چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کاشان اعلام کرد؛

ثبت نام ۵۵ نفر از دانشجویان دانشگاه در پویش «مجاهدین واکسیناسیون»/دعوت از نهادهای دانشجویی برای حضور در واکسیناسیون

جهاندار

محمدجهاندار مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در پی واکسیناسیون عمومی کرونا در کشور و نیاز مبرم کادر بهداشتی و درمانی به یاری و مشارکت همه جانبه در این زمینه و راه‌اندازی سامانه مجاهدین واکسیناسیون جهت ثبت نام دانشجویان داوطلب، تاکنون ۵۵ نفر از دانشجویان این دانشگاه به این پویش پیوستند.

به گزارش مفدا کاشان، مدیر فرهنگی دانشگاه ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: تا روز سه‌شنبه ۲۳ شهریورماه بیش از هشت هزار دانشجو در سراسر کشور به پویش «مجاهدین واکسیناسیون» پیوستند.

محمدجهاندار بر نقش موثر همراهی دانشجویان در امر واکسیناسیون تاکید کرد و گفت: دانشجویان دانشگاه درکنار سایر نیروهای جهادی و کادر درمان در ایام شیوع کرونا هرکاری ‌از دست‌شان بر می‌آمد برای دفاع از سلامت انجام دادند و صحنه‌های زیبایی را در عرصه خدمات رسانی رقم زدند.

وی بر شرکت ۵۵ نفر از دانشجویان دانشگاه در این طرح اشاره نمود و افزود اینبار نیز به مشارکت همه جانبه نهادهای دانشجویی نظیر تشکل‌های اسلامی، کانون‌های فرهنگی، انجمن‌های علمی و شوراهای صنفی در امر واکسیناسیون نیاز است و از دانشجویان دانشگاه دعوت نمود که در این پویش شرکت نمایند.

جهاندار راه اندازی پویش مجاهدین واکسیناسیون را امری مهم و خودجوش از سوی معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت مطرح نمود و خاطرنشان کرد که این پویش بر بهره‌مندی از ظرفیت دانشجویان در راستای تسهیل و تسریع واکسیناسیون عمومی کرونا در نظرگرفته شده است.

لینک ثبت نام جهت همکاری در واکسیناسیون: https://kanoonf.behdasht.gov.ir/vaccine

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.