چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۱

بیش از ۸ هزار دانشجو به پویش «مجاهدین واکسیناسیون» پیوستند

مجاهدین واکسیناسیون

تا روز سه‌شنبه ۲۳ شهریورماه بیش از هشت هزار دانشجو به پویش «مجاهدین واکسیناسیون» پیوستند.

به گزارش مفدا، دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی در روزهای گذشته از پویش «مجاهدین واکسیناسیون» استقبال خوبی کردند و تا روز سه‌شنبه ۲۳ شهریورماه ۸۷۹۵ نفر به این پویش پیوستند. دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی در قالب تشکل‌های سیاسی، کانون‌های فرهنگی، انجمن‌های علمی، شوراهای صنفی و همتایاران سلامت با این پویش همراهی کرده‌اند. 

روز چهارشنبه ۱۷ شهریورماه پویش «مجاهدین واکسیناسیون» در دومرحله ثبت‌نام و پذیرش و واکسیناسیون آغاز به کار کرد و علیرغم تعطیلی دو روزه بعد از آن تا روز شنبه ۲۰شهریورماه بیش از ۵ هزار دانشجو بر اساس محل سکونت خود با این طرح همراه شدند. این همراهی در روزهای گذشته به جمعیتی بالغ بر ۸ هزار دانشجو رسید.

در روزهای گذشته دکتر سیماسادات لاری معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، طی نامه‌هایی جداگانه به رؤسا و سرپرستان دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور، بر لزوم بهره‌مندی بیشتر از ظرفیت دانشجویان علوم پزشکی در تسریع امر واکسیناسیون عمومی تاکید کرد.

به همین منظور سامانه ثبت‌نام دانشجویان داوطلب به منظور مشارکت و یاری در امر واکسیناسیون عمومی با همکاری معاونت‌های «فرهنگی - دانشجویی» و «بهداشتی» وزارت بهداشت راه‌اندازی شد. دانشجویان داوطلب می‌توانند در این سامانه ثبت‌نام کرده و در این امر خداپسندانه مشارکت کنند و یاریگر کادر پرتلاش بهداشتی و درمانی کشور باشند.

همه نهادهای دانشجویی نظیر تشکل‌های اسلامی، کانون‌های فرهنگی، انجمن‌های علمی، همتایاران سلامت و شوراهای صنفی می‌توانند با ثبت‌نام در این سامانه با عنوان مجاهدین واکسیناسیون در این امر مشارکت کنند.

لینک ثبت نام جهت همکاری در واکسیناسیون: https://kanoonf.behdasht.gov.ir/vaccine

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.