چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۷

دبیر انجمن علمی بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی زنجان:

پویش زمین پاک توسط انجمن علمی بهداشت محیط برگزار میشود

امیر ولی زاده دبیر انجمن علمی بهداشت محیط

امیر ولی زاده دبیر انجمن علمی بهداشت محیط دانشگاه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار مفدا زنجان از فعالیتهای انجمن از جمله برگزاری پویش زمین پاک که به جمع آوری زباله های اطراف شهر میپردازد اشاره کرد.

مشروح مصاحبه اختصاصی مفدا زنجان با امیر ولی زاده دبیر انجمن علمی بهداشت محیط را با هم میخوانیم:

1- فعالیت های اخیر انجمن علمی بهداشت محیط به چه صورت بوده است؟ 

درباره فعالیت های اخیر انجمن علمی با توجه به مجازی شدن دانشگاه ها ، تصمیم ما بر این بود که با برگزاری مسابقه و اهدای جوایز به نفرات برگزیده ،  توجه دانشجویان را به کانال و فعالیت هایی که در بستر فضای مجازی انجام میدهیم جلب کرده و مشارکت بیشتری را از سوی آنها داشته باشیم . که چند باری چنین مسابقاتی را برگزار کرده و خوشبختانه نتایج مد نظرمان هم حاصل شد . 

2- به فعالیت در بستر مجازی اشاره کردید ؛ لطفا درباره این فعالیتها کمی بیشتر توضیح دهید ؛ 

از وقتی که آموزش مجازی در زندگی دانشجویی ریشه دواند اعضای تیم ما هم بر این شد که در اولین فرصت کانال مختص انجمن علمی بهداشت محیط را تاسیس کند و از مهر ماه سال پیش بود که چنین اقدامی را انجام دادیم و در این مدت مخاطبان زیادی را جذب کرده ایم و مطالب مختلفی را در بازه های منظم در کانال بارگزاری میکنیم . در کنار این فعالیت ها کارگاه هایی برگزار کردیم که با استقبال خوبی هم روبرو شد و علاوه بر این قبیل  کار ها جلسات مطالبه گری بین دانشجویان برگزار میکردیم تا مشکلات دانشجویان هر ورودی به سمع و نظر اساتید محترم برسد . 

3- آیا در این مدت نشریه یا مجله علمی چاپ کرده اید ؟

 بله ؛ از شروع دوره انجمن علمی بنده سه شماره نشریه به چاپ رساندیم که پیشرفت قابل توجهی هم داشتیم و نشریه پنجم ما در قطب و منطقه اول شد و در مرحله کشوری جزو نشریات برتر
 شناخته شد . 

4- لطفا درباره پویش زمین پاک انجمن توضیحاتی ارائه فرمایید؛

 این پویش را برای اولین بار انجمن علمی ما شروع کرد و با استقبال بی نظیر دانشجویان روبرو شد. دانشجویان در این طرح  زباله های اطراف شهر را جمع آوری میکنند و با این کار سعی داریم فرهنگ نظافت در طبیعت را اشاعه دهیم.

ممنون از وقتی که در اختیار ما قرار دادید.

با سلام و ادب. ویرایش شد

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.