چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۶

مراسم تکریم و معارفه معاونین فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد

معارفه

مراسم تکریم معارفه معاونین فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با حضور دکتر عبدالرضا فاضل رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان و جمعی از معاونین دانشگاه و دیگر مسئولین دانشگاه امروز چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ در محل دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.

به گزارش مفدا گلستان،  مراسم تکریم معارفه معاونین فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با حضور دکتر عبدالرضا فاضل رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان و جمعی از معاونین و دیگر مسئولین دانشگاه امروز چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰  از ساعت ۸ الی ۹:۳۰ در محل سالن جلسات معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.

در این مراسم دکتر عبدالرضا فاضل رییس دانشگاه علوم پزشکی گلستان ، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات ارزنده و شایسته دکتر صادقی در سِمَت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان، انجام فعالیت های فرهنگی را خصوصا در دوران شیوع ویروس کرونا قابل تقدیر مضاعف خواند.

دکتر صادقی معاون سابق فرهنگی و دانشجویی و عضو هیات علمی دانشگاه از حمایت های دکتر فاضل در راستای انجام فعالیت های فرهنگی و دانشجویی، همچنین از مدیران و کارکنان حوزه معاونت تقدیر و تشکر کرد و سخنانی را پیرامون احداث خوابگاه ها، صنعتی سازی سلف سرویس و ... بیان کرد. وی در ادامه انجام کارها و فعالیتهای فرهنگی را به دلیل اینکه مرتبط با خدمات دانشجویی می باشد حساس و مهم قلمداد کرد.

در این مراسم دکتر عظیمی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ضمن تشکر و تقدیر از زحمات دکتر صادقی، ابراز امیدواری کرد و گفت: فعالیت در عرصه فرهنگی و انجام وظیفه در این عرصه، کمک به انقلاب اسلامی و آرمان های آن است. شایسته است که اعتقاد همگی بر این باشد که سستی در انجام این قبیل فعالیت ها در حقیقت کاهلی کردن در راه انجام و به تحقق رساندن آرمان های شهداست. اتخاذ هر پست و مسئولیتی نباید انسان را از مسیر الهی و نهایی خود و آرمان ها و اهداف شهدا و انقلاب دور کند.

وی در ادامه افزود: گستره فعالیت در عرصه فرهنگی کل دانشگاه را در بر می گیرد که کاری بسیار خطیر است و همه تشکل ها ی مختلف دانشجویی را وارد عرصه می کند و آنچه مهم تلقی می شود آن است که خروجی فعالیتهای دانشگاهی باید مطابق با نیازهای جامعه باشد و خود دانشجو فرصت ساز شود نه اینکه با بیکاری مواجه گردد برای رسیدن به این هدف بررسی و شناسایی چالشها و فرصت ها و به کارگیری نیروهای توانمند باید سرلوحه کار فرهنگی قرار گیرد تا بتوانیم در جهت تحقق آرمان های نظام اسلامی به نتیجه مطلوب برسیم.

در ادامه حجت الاسلام حسینی مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه پس از بیان روایتی از امام حسن مجتبی علیه السلام گفت: مسئولیت‌هایی که در این دنیا به عهده انسان گذاشته می شود در حقیقت دخیره ای برای دنیای باقی اند. تنها اگر یکی از فعالیت های مسئولین مورد توجه و عنایت حضرت حق قرار بگیرد بی شک همان در آن دنیا از وی دستگیری خواهد کرد. وی در پایان ضمن تشکر از زحمات دکتر صادقی برای وی و دکتر عظیمی آرزوی موفقیت و سلامتی کرد.

سید یعقوب جعفری بازنشسته هیات علمی دانشگاه و از معاونین سابق این حوزه معاونت نیز به بیان گزارشی از عملکرد هفده ساله خود در دانشگاه علوم پزشکی گلستان پرداخت و ضمن تشکر از مدیران و کارکنان دانشگاه و حوزه معاونت کار در حوزه فرهنگی را حساس خواند و گفت در جهت رسیدن به اهداف متعالی نباید فقط به فعالیتهای دانشجویی بسنده کرد کار باید در همه حوزه ها صورت گیرد. وی در ادامه پیرامون ساخت سلف سرویس، خوابگاه شصت کلا، ساخت مسجد، سالن فرهنگ و ...و همچنین تشکیل انجمن های علمی دانشگاه و نشریات دانشجویی در سنوات گذشته مطالبی را ارائه نمود.

در پایان از زحمات بی شائبه و مجدانه دکتر صادقی معاون سابق فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و سید یعقوب جعفری با اعطای لوح تقدیر و هدایایی قدردانی شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.