چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۰

تکریم و قدردانی از مدیر امور عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه

تکزیم از مدیر امور عمومی

در جلسه ای با حضور معاون و مدیران حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان، از زحمات و تلاش های ابوالفضل گلی مدیر سابق امور عمومی این معاونت تقدیر و قدردانی شد.

به گزارش مفدا همدان، جلسه شورای مدیران معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه به ریاست دکتر سیده زهرا اصغری و با حضور مدیران حوزه، در محل دفتر این معاونت تشکیل شد.

دکتر اصغری در این جلسه ضمن اشاره به نقش و جایگاه مهم مدیریت امور عمومی در معاونت فرهنگی و دانشجویی اظهار داشت: ارتباط تنگاتنگ کاری مجموعه امور عمومی با همه مدیریت ها و بخش های معاونت به لحاظ گستردگی فعالیت ها و وظایف، بر هیچ یک از همکاران پوشیده نیست.

وی در ادامه با تقدیر از زحمات سی ساله آقای ابوالفضل گلی در بخش های مختلف دانشگاه علوم پزشکی همدان اضافه کرد: اخلاق مداری و حسن خلق در کنار پیگیری دقیق در امورات محوله از ویژگی های بارز این همکار بازنشسته بود که امیدواریم این رویه همچون گذشته در این مدیریت و سایر قسمت ها ادامه داشته باشد.

ابوالقضل گلی نیز در این نشست گفت: حضور به عنوان کارشناس فرهنگی و پس از آن خدمت در مدیریت امور عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی و کار کردن در کنار همکاران بسیار خوب این حوزه در سال های پایانی خدمت در دانشگاه، باعث افتخار اینجانب بود.

وی همچنین با قدردانی از معاون و مدیران حوزه معاونت و طلب حلالیت از ایشان یادآور شد: در مدت حضور در مدیریت امور عمومی همه تلاش خود را داشتم تا با یاری دیگر همکاران، وظایف محوله را حدالمقدور به نحو احسن و شایستگی انجام داده و امیدوارم توانسته باشم در مسیر پیشرفت و پیشبرد اهداف معاونت فرهنگی و دانشجویی سهمی هر چند کوچک را ایفا نموده باشم.

در پایان جلسه شورای مدیران، از ابوالفضل گلی به پاس سی سال خدمت صادقانه در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و به خصوص حضور و فعالیت در این معاونت تقدیر و قدردانی شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.