سه‌شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۷

جلسه کمیته ها و شوراهای معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار شد

جلسه کاشان

همزمان با برگزاری جلسه شورای مرکزی امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه؛ جلسات ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی و کمیته انطباق امور اداری و فنی موسسات پزشکی با موازین شرع مقدس دوشنبه مورخ ۲۲شهریور ۱۴۰۰ در سالن شهید دکتر محمد زارع برگزار شد.

به گزارش مفدا کاشان، همزمان با برگزاری جلسه شورای مرکزی امر به معروف و نهی از منکر دانشگاه؛ جلسات ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی و کمیته انطباق امور اداری و فنی موسسات پزشکی با موازین شرع مقدس دوشنبه مورخ ۲۲شهریور ۱۴۰۰ در سالن شهید دکتر محمد زارع برگزار شد.

در ابتدا پس از تلاوت قرآن کریم و خیرمقدم گویی، سیدعلیرضا مروجی رئیس دانشگاه ضمن تاکید بر بررسی و برنامه ریزی پیش نویس دستورالعمل اجرایی پوشش حرفه ای در دانشگاه، اهمیت موضوع جلسه را یاد آور شد.

دکتر مروجی افزود:جهت استاندارد سازی پوشش حرفه ای در دانشگاه با نهایی شدن آیین نامه اجرایی پوشش حرفه ای، مصادیق آن به کلیه اساتید، کارکنان و دانشجویان اطلاع رسانی و ابلاغ شود.

در ادامه دکترحمیدرضا گیلاسی معاون فرهنگی دانشجویی هدف از برگزاری جلسه را بررسی وضعیت قوانین موجود مربوط به پوشش حرفه ای، حجاب و عفاف، وظایف کمیته ها و شوراهای مرتبط و ارائه پیش نویس شورای dress code جهت تعیین فرایند اجرایی ضوابط پوشش حرفه ای و حجاب معرفی نمود.

هم چنین در این جلسه محمدجهاندار مدیر فرهنگی دانشگاه به معرفی کلیه کمیته ها و شوراهای موجود در حوزه معاونت فرهنگی دانشجویی پرداخت و شیوه نامه ها، آیین نامه ها، دستورالعمل ها و طرح های موجود در کمیته ها و شوراهای مرتبط با حوزه حجاب و عفاف را تشریح کرد.

جهاندار در خصوص آیین نامه ضوابط رفتار و پوشش حرفه ای کارکنان، اساتید و دانشجویان در کلیه اماکن تحت پوشش دانشگاه و پیش نویس دستورالعمل اجرایی پوشش حرفه ای و فرآیند اجرای آن مطالبی را ارائه داد.


در این جلسه کلیه اعضاء در خصوص اهمیت رعایت پوشش حرفه ای در دانشگاه، تعیین ساز و کار مناسب برای اجرایی شدن آیین نامه های مذکور تاکید نمودند و نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص آن  مطرح کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.