سه‌شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۶

اطلاعیه اداره رفاه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد؛

دعوت به همکاری دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی با مراکز اهدای خون در قالب کار دانشجوئی

اهدای خون

دانشجویان می بایست در دوره های آموزشی با عنوان دوره مشاوره و انتخاب اهداکنندگان سالم مختص دانشجویان رشته پزشکی (دوره کارورزی) و دوره جمع آوری خون و اجزای آن مختص دانشجویان رشته های پیراپزشکی شرکت و گواهی لازم را کسب نمایند.

به گزارش مفدا مشهد، اداره رفاه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد طی اطلاعیه ای اعلام کرد: دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی می توانند در قالب کار دانشجوئی با مراکز اهدای خون همکاری نمایند.

در این اطلاعیه آمده است: دانشجویان محترم متقاضی همکاری با سازمان انتقال خون در قالب کار دانشجوئی در مراکز اهدای خون می توانند با مراجعه به لینک زیر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

Kanoonf.behdasht.gov.ir/enteghal

دانشجویان می بایست در دوره های آموزشی با عنوان دوره مشاوره و انتخاب اهداکنندگان سالم مختص دانشجویان رشته پزشکی (دوره کارورزی) و دوره جمع آوری خون و اجزای آن  مختص دانشجویان رشته های پیراپزشکی شرکت و گواهی لازم را کسب نمایند.

سوابق تحصیلی داوطلبین پس از ثبت نام و اعلام به سازمان انتقال خون ، طبق برنامه ریزی انجام گرفته توسط اداره جذب و نگهداری اهداکنندگان ، بررسی و در صورت احراز شرائط توسط سازمان انتقال خون ، تائید شده و پسورد دسترسی به محتوای آموزشی از طریق ایمیل در اختیار دانشجویان قرار میگیرد. داوطلبان پس از شرکت در آزمون مجازی و کسب امتیاز لازم ، گواهی شرکت در دوره آموزشی نظری را کسب نموده و پس از طی دوره آموزشی عملی در مراکز انتقال خون ، گواهی احراز صلاحیت توسط مراکزی که داوطلب در آن به ارائه خدمت خواهد پرداخت صادر خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.