دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۸

در دانشکده علوم پزشکی لارستان؛

کارگاه آموزشی آشنایی با حقوق نشریات دانشگاهی برگزار می شود

لارستان

شرکت فعالین کلیه نشریات دانشکده علوم پزشکی لارستان در این دوره الزامی می باشد و به شرکت کنندگان در این وبینار، گواهینامه شرکت در کارگاه اعطا خواهد شد.

به گزارش مفدا لارستان، معاونت آموزشی، تحقیقات و فرهنگی دانشجویی دانشکده علوم پزشکی لارستان، در نظر دارد دوره آموزش مجازی تحت عنوان "آشنایی با حقوق نشریات دانشگاهی" ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان و فعالین نشریات دانشکده (اعم از صاحب امتیاز، مدیرمسئول، سردبیر و اعضای هیات تحریریه) دانشکده برگزار نماید.

این وبینار آموزشی با تدریس سرکار خانم سمانه جهان پور، عضو حقوقدان کمیته ناظر بر نشریات دانشکده علوم پزشکی لارستان در روز چهارشنبه ۲۴ شهریورماه ۱۴۰۰ از ساعت ۱۰:۰۰ لغایت ۱۲:۰۰ برگزار خواهد شد.

دوره مذکور در قالب ۲ ساعت آموزش غیرحضوری ضمن خدمت شغلی در سامانه رشد (کارمند) به آدرس karmand.larums.ac.ir ارائه شده است و پرسنل محترم دانشکده می بایست پیش از شرکت در کارگاه مزبور جهت ثبت نام و احتساب امتیاز آموزشی به آدرس فوق مراجعه نمایند.

علاقه مندان به حضور در دوره می­توانند با ذکر نام و نام خانوادگی/ کد ملی از طریق نرم افزار  Adobe Connect و با لینک vc.larums.ac.ir/farhangi در این برنامه شرکت نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.