دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۲

تزریق ۳۱۶ هزار و ۶۴۵ دُز واکسن کرونا در کهگیلویه و بویراحمد/ دکتر بانشی؛ مردم برای دریافت واکسن اقدام کنند

واکسن

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۳۱۶ هزار و ۶۴۵ دُز واکسن از ابتدای شروع واکسیناسیون تا نوزدهم شهریور در استان تزریق شده است.

به گزارش مفدا یاسوج؛ دکتر محمد مهدی بانشی افزود: از ابتدای شروع واکسیناسیون تاکنون ۴۱۷ هزار و ۴۲۸ دُز واکسن تحویل دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد شده است.

وی تصریح کرد: طبق آخرین آمار تا تاریخ نوزدهم شهریور ماه، طی ۲۴ ساعت گذشته ۳ هزار و ۶۴۶ نفر دُز اول و یک هزار و ۹۱۸ نفر دُز دوم واکسن کرونا را دریافت کردند و در مجموع به ۵ هزار و ۵۶۴ نفر واکسن تزریق شد.

وی با اشاره به مجموع افراد واکسینه شده نوبت اول و دوم گفت: تعداد کل افراد واکسینه شده نوبت اول ۲۴۹ هزار و ۱۲۵ نفر و افراد واکسینه شده نوبت دوم ۱۱۲ هزار و ۵۲۰ نفر هستند.

وی یادآور شد: از ابتدای شروع واکسیناسیون در استان تا تاریخ نوزدهم شهریور ۳۶۱ هزار و ۶۴۵ دُز واکسن تزریق شده که در مجموع ۸۶.۶ درصد واکسن تحویلی تزریق شده است.

دکتر بانشی در پایان با اشاره به موجودی ۵۵ هزار و ۷۲۶ دُز واکسن بدون پرت گفت: واکسیناسیون در استان شتاب گرفته و توصیه می‌کنیم مردم و گروه‌های سنی برای تزریق واکسن به مراکز تجمیعی در استان مراجعه کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.