شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۲

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گناباد:

دستاوردهای دانشگاه نتیجه همکاری، هم‌دلی، هماهنگی و تلاش پرسنل در حوزه‌های مختلف است.

مراسم گرامیداشت روز کارمند گناباد

همزمان با هفته دولت و گرامیداشت روز کارمند، دکتر مرتضی تجددی، دستاوردهای دانشگاه را نتیجه همکاری، هم‌دلی، هماهنگی و تلاش پرسنل در حوزه‌های مختلف دانست.

به گزارش مف دا، معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه در مراسم گرامیداشت روز کارمند، که با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی و مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، امام جمعه، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد، ضمن تشکر از پرسنل کوشا که با تلاش و پشتکار باعث موفقیت سیستم شدند، ابراز کرد: پرسنل خدوم دانشگاه باعث موفقیت‌های به دست آمده شده‌اند.
دکتر مرتضی تجددی، دستاوردهای دانشگاه را نتیجه همکاری، هم‌دلی، هماهنگی و تلاش پرسنل در حوزه‌های مختلف دانست و اظهار کرد: گرچه تنها یک روز از سال به نام کارمند گرامیداشته می‌شود ولی مطمئن باشید که در همه روزها، تلاش کارکنان به دید مدیران می‌آید.
وی از بیمارستان علامه بهلول به عنوان مهمترین پروژه دانشگاه یاد و اظهار امیدواری کرد که با بهره‌برداری هرچه زودتر از این پروژه و فراهم شدن زمینه ارائه خدمت بهتر برای پرسنل درمانی، شاهد افزایش رضایت‌مندی مردم شریف منطقه باشیم.
دکتر تجددی با تاکید بر اینکه باید با حداقل منابع، حداکثر بهره‌وری را داشته باشیم، تصریح کرد: بیش از ۹۵ درصد کارکنان دانشگاه خدوم و تلاش‌گر هستند و بر طبق سال‌های گذشته و به علت محدودیت‌ها، تنها از تعداد محدودی از پرسنل که هیچ روز خاصی در سال به نامشان نیست، تجلیل می‌شود.

کارمندان نمونه دانشگاه در سال ۹۴
یادآور می‌شود، در پایان این مراسم از حسن درودی از حوزه ریاست، محسن داستانی و طاهره سازوار از معاونت توسعه مدیریت و منابع، زهرا حسینی، رضا قربان‌نیا، فاطمه یوسف‌پور و فاطمه صابری از معاونت بهداشت، هاشم نقوی مقدم از معاونت آموزشی، علی اکرامی از معاونت فرهنگی و دانشجویی، وجیهه سادات باقرزاده از معاونت تحقیقات و فناوری، حسین شمسی ثانی از معاونت‌ غذا و دارو، عصمت سلطانی و مرتضی منوری از شبکه بهداشت و درمان بجستان، حسن دهقانی و مهناز حق‌پرست از بیمارستان ۲۲ بهمن، مرضیه فیض ربانی از بیمارستان ۱۵ خرداد و یحیی داستانی از نگهبانان با اهدا لوح سپاس و هدیه به عنوان کارمند نمونه دانشگاه قدردانی شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.