یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۸

در محل پایگاه واکسیناسیون شهدای شاهوزهی شهر زاهدان:

تجلیل سرپرست شهرداری شهر زاهدان و رئیس فرهنگ سرای انقلاب از گروه دانشجویان و جهادگران سلامت مستقر در پایگاه واکسیناسیون

جهادگران

سرپرست شهرداری شهر زاهدان و رئیس فرهنگ سرای انقلاب با حضور در پایگاه واکسیناسیون شهدای شاهوزهی شهر زاهدان، از گروه دانشجویان و جهادگران سلامت مستقر در این پایگاه تجلیل نمودند.

به گزارش مفدا-زاهدان، صبح روز سه شنبه مورخ شانزدهم شهریورماه جناب آقای مهندس محمدامیر براهویی، سرپرست شهرداری شهر زاهدان و خانم مهدیه سلطانی، رییس فرهنگ سرای انقلاب زاهدان با حضور در پایگاه واکسیناسیون شهدای شاهوزهی، واقع در حاشیه شهر زاهدان، از کادر درمانی مستقر در این حوزه تجلیل کرد.
مهندس براهویی در این جلسه ضمن تاکید بر امر واکسیناسیون و گسترش شبکه واکسن در سطح شهر زاهدان افزود: حضور داوطلبانه دانشجویان و دانش اموختگان دانشگاه در میان کادر بهداشت و درمان مایه افتخار و مباهات است و نشان از دغدغه مند بودن این دانشجویان نسبت به سلامت اقشار مردم محروم منطقه است.

امید است با مشارکت بیش از بیش از گروه های هدف و گسترش مراکز واکسیناسیون در شهر زاهدان، شاهد کاهش موارد ابتلا و بستری کرونا در شهر زاهدان باشیم.

گفتنی است در این بازدید از سرپرست و اعضای گروه جهادی جهادگران سلامت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان که در این پایگاه مستقر بوده و فعالیت می نمایند نیز تجلیل شد.

گردآورنده: آرزو جعفری، خبرنگار مفدا زاهدان
تنظیم: هما قهقایی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.