شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۹

وزیر بهداشت در حاشیه جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا در قزوین:

دانشگاه‌های علوم پزشکی از اواسط مهرماه بازگشایی می‌شوند

نشست  وزیر بهداشت در نشست با معاون و مدیران معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت

وزیر بهداشت با بیان اینکه خوشبختانه تمامی اساتید دانشگاه‌های کشور را واکسینه کرده‌ایم و واکسیناسیون دانشجویان را نیز آغاز کرده‌ایم، گفت: امیدواریم واکسیناسیون دانشجویان و خانواده‌های آنها را به زودی به پایان برسانیم.

به گزارش مفدا، دکتر بهرام عین اللهی در حاشیه جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا در قزوین و در ارتباط زنده تصویری با شبکه خبر با بیان اینکه دانشگاه های علوم پزشکی از اواسط مهرماه به شکل حضوری و مجازی بازگشایی می شوند، اظهار داشت: واکسیناسیون دانشجویان دانشگاه های وزارت علوم نیز در حال انجام است و بازگشایی آن دانشگاه ها منوط به تصمیم وزارت علوم است.

وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: قزوین به دلیل موقعیت جغرافیایی و تردد بسیار زیاد مسافرین نیاز به امکانات بهداشتی و درمانی بیشتری دارد و متاسفانه زیرساخت های خوبی در این استان وجود ندارد که نیازمند تقویت است. خوشبختانه شهر قزوین از پیک کرونا عبور کرده است و تعداد بیماران رو به کاهش است.

شور واکسیناسیون در کشور افزایش یافته است

دکتر عین اللهی افزود: از یک مرکز واکسیناسیون در نمایشگاه بین المللی قزوین بازدید کردیم که خوشبختانه 24 ساعته و با نیروهای داوطلب و عمدتا دانشجویان، فعالیت داشت؛ آنها اعلام می کردند که اصلا احساس خستگی نمی کنند چون خدمت به مردم، خستگی به همراه ندارد و این یک نوید بسیار بزرگ است که شور واکسیناسیون در کشور افزایش یافته است. امیدواریم با حجم بالای واکسیناسیون، شاهد پیک ششم بیماری نباشیم.وبدا/انتهای پیام

کدخبرنگار:10220

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.