دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۷

گفت و گو با محمد جواد شایقی، دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی تهران و فعال بسیج دانشجویی

گفت و گو

مرکز واکسیناسیون تجمیعی شهید کسری اسماعیلی به همت سازمان بسیج دانشجویی تهران بزرگ و همکاری صمیمانه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران راه اندازی شد.

به گزارش مفدا تهران، همزمان با راه اندازی مرکز واکسیناسیون تجمیعی شهید کسری اسماعیلی مصاحبه ای با محمد جواد شایقی ترتیب داده ایم و گزارشی را از راه اندازی این مرکز آماده شده است که در ادامه می خوانید.

لطفا خودتان را معرفی بفرمایید.
بسم الله الرحمن الرحیم محمد جواد شایقی دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم.

لطفا یک مقداردرمورد این مرکز واکسیناسیون توضیح بدهید

مرکز واکسیناسیون تجمیعی شهید کسری اسماعیلی به همت سازمان بسیج دانشجویی تهران بزرگ و همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران ایجاد شد و خداروشکر توانستیم ظرفیت تزریق ۶ تا ۸‌ هزار دوز در هر شیفت کاری را ایجاد کنیم تا بتوانیم به نحوی شایسته خدمتگزار مردم عزیزمان باشیم.

لطفا کمی بیشتر در مورد این فضا توضیح دهید .

فضای سالنی که در مرکز رویداد شهید فخری زاده جهت انجام پروژه واکسیناسیون در نظر گرفتیم ۵‌ هزار متر هست تا بتوانیم علاوه بر انجام واکسیناسیون عمومی فضای عمومی را هم به لحاظ حفظ فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل های بهداشتی ایمن نگه داریم . 
علاوه بر این در این مرکز توانستیم ۲۲ غرفه واکسیناسیون را فعال کنیم تا ظرفیت بالایی را جهت انجام واکسیناسیون عمومی در اختیار داشته باشیم .
یکی از افتخارات ما در این مرکز همکاری با دانشجویان و کادر اجرایی داوطلب و جهادی هست که با درک شرایط حال حاضر کشور پای به عرصه میدان گذاشتند و ما را در این امر همراهی کردند تا بتوانیم به نحوی شایسته خدمتگزار مردم عزیز کشورمان باشیم .

توسعه و راه اندازی این مرکز توسط چه سازمان هایی بوده است؟

این مرکز به همت سازمان بسیج دانشجویی تهران بزرگ و همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران برقرار شده است و با تصمیم جمعی به نام مجاهد آسمانیِ دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله(شهید کسری اسمعیلی) مزین گردیده است .

توضیح  تکمیلی دیگری وجود دارد که بخواهید بفرمایید؟

ما سعی کردیم به همت دانشجویان داوطلب و با روحیه جهادی شان ، ظرفیتی را ایجاد کنیم که بتوانیم یکی از بزرگترین مراکز واکسیناسیون را در قلب تهران بزرگ ایجاد کنیم تا در شرایط ویژه کنونی خدمتی شایسته را به مردم عزیزمان ارائه دهیم. 
امیدواریم که انشاالله با تدابیری که در این مرکز و مراکز دیگر اندیشیده شده است شاهد تسریع در روند انجام واکسیناسیون عمومی و گذر از شرایط بحرانی کنونی باشیم .
در آخر وظیفه میدانم تا از همه دانشجویان و جهادگران عزیزی که در این شرایط مجدانه در تلاش هستند تشکر و قدردانی کنم .

خبرنگار: فاطمه سبوئی
عکس: یاسین رحمانی

کد خبرنگار: 240501

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.