یکشنبه ۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۰

برگزاری اردوهای جهادی بر مبنای سیاست های کلی معاونت بهداشتی دانشگاه، راهگشا است

اردوهای جهادی تبریز

دکتر مهدی نظری با بیان اینکه حضور بخش های مختلف دانشگاه در ستاد اردوهای جهادی بر تاثیرگذاری این اردوها می افزاید، اظهار کرد: برگزاری اردوهای جهادی بر مبنای سیاست های کلی معاونت بهداشتی دانشگاه می تواند راهگشا باشد و اثربخشی این اردوها را افرایش دهد. 

به گزارش مفدا تبریز، جلسه ستاد اردوهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور دکتر مهدی نظری، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، و دیگر اعضا در اتاق جلسات مدیریت امور فرهنگی دانشگاه در روز چهارشنبه، سوم شهریور ماه جاری، برگزار شد. 

در ابتدای این جلسه، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با اشاره به اینکه دانشجویان سرشار از انرژی هستند، اظهار کرد: برپایی اردوهای جهادی با حضور پرشور دانشجویان بسیار ارزشمند و پرهیز از درگیری دانشجویان در بروکراسی اداری ضروری است. 

دکتر مهدی نظری با بیان اینکه حضور بخش های مختلف دانشگاه در ستاد اردوهای جهادی بر تاثیرگذاری این اردوها می افزاید، ادامه داد: برگزاری اردوهای جهادی بر مبنای سیاست های کلی معاونت بهداشتی دانشگاه می تواند راهگشا باشد و اثربخشی این اردوها را افرایش دهد. 

وی، برپایی اردوهای جهادی بر اساس نیازهای  هر منطقه را سبب دستیابی به اهداف شکل گیری این اردوها دانست و افزود: دانشجویان با حضور در مناطق مختلف به درک واقع بینانه ای از شرایط و وضعیت انسان ها و جامعه می رسند. 

بر اساس این گزارش، در ادامه جلسه ستاد اردوهای جهادی دانشگاه، درخواست برگزاری اردوی جهادی از سوی کانون اردوهای جهادی شهید قاضی در منطقه چاراویماق در زمینه های درمانی، فرهنگی و آموزشی بررسی شد و مورد موافقت اعضای جلسه قرار گرفت. 

گفتنی در این جلسه، محمود فیضی، مدیر امور فرهنگی دانشگاه، دکتر خداداد خدادادی، رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه، نمایندگانی از معاونت بهداشتی، معاونت توسعه مدیریت و منابع،  بسیج جامعه پزشکی استان و دبیران کانون های سلامت روان افق و اردوهای جهادی شهید قاضی حضور داشتند.      

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.