شنبه ۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۳

سرپرست معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر:

امکانات لازم رفاهی برای دانشجویان ترم تابستانی رشته پرستاری فراهم شده است

دکتر وطن خواه سرپرست معاون فرهنگی و دانشجویی ایرانشهر

سرپرست معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: امکانات لازم رفاهی برای رشته پرستاری دانشگاه که واحد درسی در بخش سوختگی و سوانح به صورت تئوری و علمی دارد با همکاری دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در این شهر فراهم شده است.

دکتر ناصر وطن خواه؛ سرپرست معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار مفدا ایرانشهر با اشاره به برگزاری ترم تابستانی رشته پرستاری بیان کرد: رشته پرستاری دانشگاه، واحد درسی در بخش سوختگی و سوانح به صورت تئوری و علمی دارد که هر ساله با همکاری دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در این شهر برگزار می شود.

وی افزود: معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر امکانات لازم در بخش صنفی رفاهی این دانشجویان در شهر زاهدان را با تمام سعی و تلاش برای تحصیل و رفاه بهتراین دانشجویان با وجود کمبود بودجه و مشکلات فراهم کرده است.

وی تصریح کرد: با وجود اینکه مسافت شهر زاهدان  تا دانشگاه 370 کیلومتر است و این مسئله خود یک چالش به حساب می آید، اما همه تلاش ما رفع نیاز دانشجویان برای حضور در این دوره تحصیلی می باشد.

سرپرست معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر اذعان کرد: در این دوره 74نفر از دانشجویان رشته پرستاری دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر حضور دارند که از این تعداد برای ۲۷نفر دانشجو دختر و ۳۱نفر دانشجو پسر غیربومی خوابگاه فراهم شده است.

وی ادامه داد: دانشجویان دختر در خوابگاه دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان و دانشجویان پسر در یک پانسیون خصوصی اسکان و مستقر هستند.

دکتر وطن خواه اضافه کرد: یک دستگاه مینی بوس متعلق به دانشگاه برای سرویس دهی این دانشجویان با همکاری نقلیه دانشگاه به زاهدان اعزام شده است و تا پایان دوره دانشجویان به آنها خدمات رسانی می کند.

وی گفت: تغذیه دانشجویان شامل ناهار و شام برعهده ماست که با همکاری دانشگاه علوم پزشکی زاهدان تامین می شود و صبحانه برعهده خود دانشجو است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.