سه‌شنبه ۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۴

همزمان با روز پزشک صورت گرفت؛

گفتگوی ویژه برنامه "هر خانه یک پایگاه سلامت" رادیو کاشان با فرزندان شهید مدافع سلامت شهید دکتر محمد زارع جوشقانی

کاشان

محمدجهاندار مدیر فرهنگی دانشگاه از برگزاری گفتگوی ویژه برنامه هرخانه یک پایگاه سلامت رادیو کاشان با فرزندان شهید خدمت و مدافع سلامت شهیددکتر محمد زارع جوشقانی خبر داد.

به گزارش مفدا کاشان، مدیر فرهنگی دانشگاه ضمن اعلام این خبر با اشاره به اینکه شهدای مدافع سلامت ستارگان درخشان آسمان ایران هستند، اظهار کرد: یکی از این ستارگان درخشان شهید دکتر زارع است که عرصه خدمت رسانی او در کشور بسیار باارزش و پرخیر و برکت بود.

جهاندار تصریح کرد: شهید دکتر زارع و دکتر فرهاد از افتخارات دانشگاه محسوب می شوند و نام و خاطره آنها همیشه در اذهان و در فضای دانشکده و دانشگاه طنین انداز است و الگویی فاخر برای کادر درمان هستند.

وی در ادامه عنوان کرد: برهمین اساس در برنامه هرخانه یک پایگاه سلامت رادیو کاشان گفتگوی ویژه با فرزندان شهید خدمت و مدافع سلامت شهید دکتر محمد زارع جوشقانی انجام شد.

دکتر علی زارع در این برنامه  از خاطرات، خصوصیات اخلاقی و ویژگی های شهید ارائه کرد و بر رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید داشت.

دکتر مرجان زارع نیز اذعان داشت که از نزدیک در بیمارستان مشاهده کردیم که مبتلایان به بیماری کرونا با چه شرایط سختی روبرو هستند و بخاطر این شرایط حاد تقاضا داریم که مردم عزیزمان مواظب خود و عزیزانشان باشند.

دکتر علی زارع در پایان بیان داشت که شهید دکتر زارع همیشه به دنبال خدمت به مردم بود همان طور که خنده بر لب داشت همیشه به من هم تاکید می کرد که هیچ وقت خط لبخند از صورتم پاک نشود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.