دوشنبه ۱ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۳

کارگاه آموزشی تازه‌های واکسیناسیون کووید ۱۹ در بارداری ۸ شهریور برگزار می‌شود

2

کارگاه و پنل آموزشی تازه‌های واکسیناسیون کووید ۱۹ در بارداری روز دوشنبه ۸ شهریور ماه در قالب فضای مجازی برگزار خواهد شد.

به گزارش مفدا، کارگاه و پنل آموزشی تازه‌های واکسیناسیون کووید ۱۹ در بارداری روز دوشنبه ۸ شهریور ماه از ساعت ۱۲ تا ۱۴ در قالب فضای مجازی برگزار خواهد شد.

این پنل آموزشی توسط گروه سلامت مادران معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار خواهد شد و در این پنل، متخصصان زنان، عفونی، ریه، قلب، بیهوشی، داخلی، پزشکان عمومی و ماماها در خصوص در خصوص موارد فنی و تخصصی صحبت خواهند کرد.

دکتر قطبی زاده پریناتولوژیست و معاون درمان گروه زنان دانشگاه علوم پزشکی تهران، خانم دکتر حنطوش زاده پریناتولوژیست و رئیس بخش زنان و زایمان بیمارستان امام خمینی و دکتر نیک فرجام مدیرگروه تخصصی پیشگیری و مبارزه با بیماریها از اعضای اصلی پنل هستند.

اهمیت انجام واکسیناسیون در دوران بارداری، انواع واکسن‌های قابل استفاده در این دوران و زمان شیردهی. معرفی مراکز واکسیناسیون مادران باردار در سطح استان تهران،  کیس رپیوت مادران مبتلا به کووید در بارداری و پس از زایمان، تاثیر واکسیناسیون در پیشگیری از مورتالیتی و موربیدیتی مادران باردار از جمله موارد مطرح شده در این پنل است.

حضور در این وبینار رایگان است. لینک ثبت نام در این رویداد به شرح زیر است:

www.tritapp.net/t/1wuv

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.