شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۵

طرح «سیمای زندگی دانشجویی» در دانشگاه علوم پزشکی شیراز اجرا شد

مشاوره دانشگاه شیراز

طرح سیمای زندگی دانشجویان توسط اداره مشاوره و سلامت روان برای دانشجویان کلیه مقاطع تحصیلی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و در راستای بررسی جامع وضعیت اجتماعی،‌ تحصیلی و سبک زندگی دانشجویان به اجرا در آمد.

به گزارش مفدا شیراز، طرح پرسشنامه سیمای زندگی دانشجویی، جهت دانشجویان مشغول به تحصیل در این دانشگاه به اجرا در آمد.

رییس اداره مرکز مشاوره دانشجویان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اعلام این خبر گفت: این طرح در راستای بررسی جامع وضعیت اجتماعی،‌ تحصیلی و سبک زندگی دانشجویان توسط اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویان این دانشگاه اجرا شد.

دکتر آرش مانی، ادامه داد: اداره مشاوره دانشجویی معاونت فرهنگی و دانشجویی، پس از دریافت دستورالعمل اجرایی از طرف وزارت بهداشت در خصوص آغاز اجرایی کردن طرح سیمای زندگی دانشجویان؛ ضمن مکاتبه با معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، مقدمات تهیه و توزیع مناسب این پرسشنامه را میان دانشجویان آغاز کرد.

وی با اشاره به این موضوع که طرح مذکور جهت دانشجویان کلیه مقاطع تحصیلی اعم از کارشناسی،‌کارشناسی ارشد، دکتری حرفه ای و دکترای تخصصی به اجرا در آمده، اظهار داشت: پس از انجام مکاتبات لازم با معاونت آموزشی دانشگاه و انجام هماهنگی با سایر دستگاه‌ها و واحدهای ذیربط، این پرسشنامه در کلیه دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکس شیراز توزیع شد.

عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ادامه داد: پس از هماهنگی و برگزاری جلسات توجیهی لازم و مراجعه به دانشکده ها، جهت ورود و ثبت اطلاعات بدست آمده در نرم افزار مربوطه، پرسشنامه ها توزیع و کلیه اطلاعات بدست آمده در نرم افراز  فوق ثبت و در ادامه جهت آنالیز این اطلاعات،‌ داده ها از طریق ایمیل و پرسشنامه ها از طریق پست، به دفتر مرکزی  مشاوره وزارت بهداشت ارسال شد.

مانی در پایان ضمن تقدیر از روسا و معاونان فرهنگی دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی شیراز بخاطر همکاری خوب آنان در اجرای طرح و توزیع مناسب پرسشنامه‌های یاد شده اعلام داشت: این اداره آماده است تا خدمات تخصصی خود را در زمینه‌های مشاوره‌ای بصورت حضوری و یا غیر حضوری، از طریق تماس تلفنی یا ارتباط مجازی در اختیار دانشجویان دانشگاه قرار دهد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.