سه‌شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴

در آیین افتتاحیه برنامه های اوقات فراغت جوانان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی از مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز تقدیر شد

1

محمود فیضی مدیر تعالی فرهنگی : ریاست دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، دانشجویان و مجموعه معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در ایجاد این رویکرد مثبت نقش مؤثر داشته است و همواره سعی کرده اند با حفظ این رویکرد و فضای مثبت در دانشگاه علوم پزشکی تبریز بیش از پیش در جهت پر کردن اوقات فراغت دانشجویان با فعالیت های مورد علاقشان حرکت کند.

به گزارش مفدا تبریز، آیین افتتاحیه برنامه های اوقات فراغت جوانان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی برگزار و در این مراسم از محمود فیضی مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به نمایندگی از مجموعه مدیریت تعالی فرهنگی این دانشگاه تقدیر شد.

در این آیین که در تالار معلم شهر تبریز برگزار شد مسئولان استانی و شهری ومسئولان مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز حضور داشتند.

فیضی در گفتگو با خبرنگار مفدا رویکرد پرداخت به برنامه های اوقات فراغت در استان آذربایجان شرقی را مثبت عنوان کرد و گفت: ریاست دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، دانشجویان و مجموعه معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در ایجاد این رویکرد مثبت نقش مؤثر داشته است و همواره سعی کرده اند با حفظ این رویکرد و فضای مثبت در دانشگاه علوم پزشکی تبریز بیش از پیش در جهت پر کردن اوقات فراغت دانشجویان با فعالیت های مورد علاقشان حرکت کند.

فیضی افزود: علاون بر پر کردن اوقات فراغت استعداد یابی از دانشجویان مهم ترین هدف مدیریت تعالی فرهنگی بوده است تا دانشجویان رشته های مختلف فرصت ورود به عرصه های مختلف فرهنگی ، هنری و... را پیدا کرده و استعداد های خود را محک بزنند و در جهت استعدادهای خودشان قدم بردارند.

فیضی تصریح کرد: در کاهش آسیب های اجتماعی در دانشگاه علاوه بر کانون ها ، نشریات و جشنواره های مختلف فرهنگی اداره تربیت بدنی دانشگاه و همچنین اداره مشاوره نقش مؤثر و مهمی داشته اند به طوریکه درصد این آسیب ها در دانشگاه علوم پزشکی تبریز نزدیک صفر است.

لازم به ذکر است پیش از این نیز در گردهمایی دستگاه های فعال استان آذربایجان شرقی از دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان فعال ترین دستگاه اجرایی در اجرای برنامه های مربوط به اوقات فراغت تقدیر شده بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.