شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۴:۳۳

برای دانشجویان استعدادهای درخشان دانشگاه، امتیازات ویژه‌ای در نظر گرفته شود

استعداد درخشان بوشهر

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: باید برای دانشجویان استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر امتیازات ویژه‌ای ازجمله حمایت تحصیلی در مقاطع بالاتر در نظر گرفته شود.

دکتر علیرضا رئیسی در نشست کمیسیون ویژه حمایت از استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: این دانشگاه حمایت کامل خود را از دانشجویان برتر اعلام می‌کند و در زمینه کاهش هزینه‌های دریافتی از دانشجویان استعدادهای درخشان، قول مساعد می‌دهیم.

رییس کمیسیون ویژه استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: با توجه به اهمیت حضور فعال دانشجویان در هشتمین المپیاد دانشجویی باید جلسه‌ای با حضور دست‌اندرکاران و دانشجویان اعزامی به المپیاد برگزار شود.

معصومه روانی پور دبیر کمیسیون ویژه استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در ادامه گزارشی از اقدامات انجام ‌شده در 6 ماه گذشته را ارایه کرد و گفت: بر اساس رایزنی‌های صورت گرفته با معاونت پژوهشی و دانشجویی، تسهیلاتی برای دانشجویان استعدادهای درخشان دانشگاه مهیا شده است که از آن جمله می‌توان به ارایه بن کتاب اشاره کرد که نسبت به سال گذشته افزایش قابل‌توجهی داشته است.

این نشست با حضور دکتر رئیسی به‌عنوان رییس کمیسیون ویژه، معاونین آموزشی، پژوهشی، دانشجویی فرهنگی، مدیر استعدادهای درخشان دانشگاه، رییس مرکز توسعه آموزش پزشکی و دیگر اعضای کمیسیون، برگزار شد.

نشست کمیسیون ویژه حمایت از استعدادهای درخشان هر سه ماه یک‌بار و با حضور دوسوم اعضا برگزار می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.