یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۶

اعلام زمان نتایج بخش "معارفی و آوایی" سی‌وششمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور

سی و ششمین جشنواره ملی قران و عترت دانشجویان کشور

اسامی راه یافتگان به مرحله سراسری بخش معارفی جشنواره سی و ششم قرآن و عترت دانشجویان کشور نیمه دوم شهریور ماه اعلام خواهد شد.

به گزارش مفدا، به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، آزمون بخش معارفی و رشته‌های حفظ از بخش آوایی سی و ششمین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان کشور دوشنبه ۱۸ مرداد برگزار شد.

دانشجویان متقاضی حضور در سی و ششمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور (دانشگاه‌های دولتی و غیرانتفاعی تحت پوشش وزارت علوم) دوشنبه ۱۸ مرداد ماه با مراجعه به سامانه quranst.pnu.ac.ir در آزمون مجازی (شامل ۷ رشته از بخش معارفی و ۴ رشته حفظ از بخش آوایی و ۲ رشته معارفی از بخش‌های صحیفه سجادیه و نهج البلاغه) شرکت کردند لازم به ذکر است اسامی راه یافتگان به مرحله سراسری بخش معارفی جشنواره سی و ششم نیمه دوم شهریور ماه اعلام خواهد شد.

همچنین زمان دریافت تمامی آثار در (بخش آوایی، هنری، ادبی، پژوهشی، صحیفه سجادیه و نهج البلاغه، نو آفرینی قرآنی و فناوری) تا پایان مهرماه ۱۴۰۰ است.

تمام فایل‌های بخش‌های فوق الذکر باید پس از داوری اولیه در دانشگاه (به صورت مجازی) و بر اساس سهمیه دانشگاه (مندرج در آئین نامه) حداکثر تا تاریخ ۳۰/‌۰۷/‌۱۴۰۰‬ به دبیرخانه مرحله سراسری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر ارسال شود.

عدم ارسال فایل تا تاریخ مذکور به منزله انصراف دانشگاه از ادامه حضور در جشنواره است. پس از ارزیابی فایل‌های ارسال شده، فهرست اسامی برگزیدگان بخش آوایی حداکثر تا تاریخ ۰۱/‌۰۹/‌۱۴۰۰‬ از سوی دبیرخانه مرکزی مستقر در اداره کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم به دانشگاه‌ها اعلام خواهد شد.

بر اساس مصوبه شورای سیاست گذاری سی و ششمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان کشور، دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان میزبان مرحله سراسری این جشنواره انتخاب شده است./انتهای پیام

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.