شنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۲

اهدای جوایز برگزاری مسابقات و جشنواره های فرهنگی،هنری اداره تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه

عکس

گزارشی از مراسم اهدای جوایز برگزاری مسابقات و جشنواره های فرهنگی،هنری اداره تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه

به گزارش مفدا تربت حیدریه ریه؛ مراسم اهدای جوایز مسابقات برگزار شده از طرف اداره تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه به صورت حضوری و مجازی و انتقال به حساب برگزیدگان برگزار گردید.

در این رابطه سیدی کارشناس فعالیت های فوق برنامه دانشگاه بیان کرد با توجه به مسابقات برگزار شده همزمان با هفته عفاف و حجاب، هفته ولایت، دهه کرامت، روز قلم و جشنواره نماز و امر به معروف و نهی از منکر و دور های کتابخوانی به وقت کتاب با پیگیری صورت گرفته از طرف اداره تعالی فرهنگی و حمایت های معاونت محترم  فرهنگی دانشجویی جوایز این مسابقات و جشنواره ها با ارزش ریالی بالغ بر 100میلیون ریال تامین و به برگزیدگان در حال اهدا می باشد.

وی همچنین در رابطه با برگزاری دوره کتابخوانی به وقت کتاب بیان کرد  در جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی و بالا بردن سرانه مطالعه، اداره تعالی فرهنگی طرح یکساله کتابخوانی "به وقت کتاب" را کلید زد که در این طرح هر هفته کتابی معرفی شده و از طریق درگاه های ارتباطی معاونت انتشار یافته و در پایان هفته سوالاتی طراحی می شود. در این طرح که به طور میانگین هر هفته حدود بیست نفر از دانشجویان عزیزو همکاران محترم  شرکت می کنند به قید قرعه به یک نفر از کسانی که پاسخ صحیح ارسال نموده اند جوایز نقدی و بسته های  فرهنگی اهدا می شود. در این رابطه شایان ذکر هست هفته گذشته به تعداد 10 نفر از برگزیدگان هدیه فرهنگی شامل کتاب، کلاسور و روان نویس بسته بندی و برای برگزیدگان از طریق پست ارسال گردید.

هفته جاری هفته دوازدهم این طرح می باشد که از همه شما دانشجویان، اساتید و همکاران محترم خواهشمندیم با پیوستن و مشارکت در این طرح یک ساله در راستای رسیدن به اهداف مهم آن مارا یاری فرمائید.

همچنین آرشی کارشناس امور فرهنگی دانشگاه بیان کرد از دیگر فعالیت های اداره تعالی فرهنگی همزمان با یازدهمین مرحله از جشنواره بین المللی سیمرغ برگزاری  مرحله دانشگاهی جشنواره بود که که با دریافت بیش از ۲۰۰ اثر در مرحله دانشگاهی به پایان رسید و تعداد ۲۶ اثر به عنوان آثار برتر در بخش های مختلف معرفی شدکه جوایز آن به برگزیدگان مرحله دانشگاهی در حال اهدا می باشد.

ضمنا تمام عزیزانی که از طرف اداره تعالی فرهنگی بعنوان برگزیده معرفی شده اند که اسامی آن های از طریق لینک زیر قابل دریافت می باشد می توانند روز های شنبه، یکشنبه و دوشنبه  هفته جاری از ساعت ۱۰ الی ۱۲ با مراجعه به اداره تعالی فرهنگی و یا تماس با شماره های  ۵۲۲۸۷۷۰۲  و 09158305291 (آقای سیدی کارشناس امور فوق برنامه ) پیگیر دریافت جوایز خود باشند.

به اطلاع می رساند جوایز نفرات برگزیده دوره کتابخوانی به وقت کتاب هفته گذشته به حساب برگزیدگان واریز شده است .

نفرات برگزیده مسابقات

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.