چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۰

به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان؛

سالن بدنسازی پردیس دانشگاه نو نوارشد

بدنسازی

رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از نصب تجهیزات جدید و نوسازی سالن بدنسازی درمجموعه ورزشی پردیس خبرداد.

به گزارش مفدا هرمزگان؛ رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در این ارتباط گفت: توسعه ورزش همگانی دربین دانشجویان اهمیت بالایی دارد، مجموعه ورزشی پردیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از زیر ساخت‌های خوبی در بخش ورزش‌های همگانی و قهرمانی برخوردار است.

دکترالیزا بصیریان گفت: درراستای آماده‌سازی سالن‌های ورزشی دانشگاه جهت بازگشایی احتمالی دانشگاه و اماکن ورزشی وسایل ورزشی بدنسازی با هدف تجمیع این سالن واستفاده همه دانشجویان دانشگاه ازاین وسایل ورزشی با عنایت به علاقمندی تعداد زیاد دانشجویان به این رشته ورزشی از خوابگاه مطهری به مجموعه پردیس دانشگاه انتقال یافته است.

بصیریان با اشاره به اینکه روکش‌های‌های دستگاه‌های بدنسازی، قرقره و سیم بکسل‌های این دستگاه‌ها تعویض گردید و چند دستگاه مورد نیاز نیز به این سالن اضافه گردیده شده است،ابرازکرد: ایجاد بسترهای مناسب ورزشی دردوران تحصیل دانشجویان درفضای دانشگاه و دردسترس بودن آن درایجاد سلامت جسم و نشاط  آنها بسیارتاثیرگذارخواهد بود.

وی ورزش وحرکات منظم بدنی راعلاوه برسلامت جسم برسلامت روحی و روانی و اجتماعی پرفایده دانست وافزود: مجموعه پردیس دانشگاه با دارابودن استخر، سالن اختصاصی ورزش فوتسال، والیبال و بسکتبال با امکانات به روزوجود دارد وهمچنین سالن اختصاصی دارت، سالن اختصاصی بدنسازی برای استفاده دانشجویان مهیا شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.