دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۲

موفقیت دانشجویان دانشگاه ایران به کسب مقام در دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی «تیتر ۱۲»

مهدی باسخواه

آقای مهدی باسخواه دانشجوی پزشکی دانشگاه ایران در دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی «تیتر ۱۲» در رسته مقالات علمی تخصصی علوم پزشکی مقام اول را کسب کرد. همچنین نشریه زی با مدیر مسئولی ایشان نیز مقام نخست نشریات برتر علوم پزشکی را به خود اختصاص داد.

به گزارش مفداایران به نقل از دبیرخانه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی؛ در نخستین روز از برگزاری اختتامیه دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی «تیتر ۱۲» که در روز ۱۷ مردادماه و همزمان با روز خبرنگار در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد، برگزیدگان بخش «آثار برگزیده»  شامل ۲۶ رسته معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند. در این جشنواره که به صورت نیمه‌حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تهران و برخی از دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار شد آقای مهدی باسخواه،  مدیر مسئول نشریه دانشجویی زی از دانشگاه علوم پزشکی ایران در بخش آثار برگزیده _ رسته مقاله علمی تخصصی علوم پزشکی، موفق به کسب رتبه اول این رسته شد.

گفتنی است، این دانشجوی پزشکی دانشگاه ایران با مقاله‌ای با عنوان " او را به زندگی برگردان!" توانست حائز این رتبه شود.

همچنین نشریه زی به مدیر مسئولی آقای باسخواه در بخش نشریات برتر این جشنواره کشوری نیز حائز کسب رتبه اول شده و ایشان جایزه خود را در دومین روز از مراسم اختتامیه از دست مسئولین برگزاری دریافت نمود. این نخستین باری است که نشریات این دانشگاه در جشنواره تیتر، موفق به کسب رتبه می‌شوند.

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه ایران کسب این مقام را به ایشان تبریک گفته و موفقیتی روزافزون را برای این دانشجوی پرتلاش و تیم توانمند نشریه زی از خداوند متعال خواستار است.

امید است در دوره‌های پیش‌رو شاهد پیشرفت‌های چشمگیر دانشجویان عرصه قلم دانشگاه ایران در سطوح مختلف علمی - خبری باشیم. 

اختتامیه این جشنواره در روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۷ و ۱۸ مردادماه ۱۴۰۰ از ساعت ۹ تا ۱۳ در سالن همایش رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران با حضور معاون دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت و تعدادی از مسئولین در حال برگزاری بوده و برنامه‌های این مراسم همزمان به صورت زنده از آپارات در حال نمایش است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.