یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۲

اسامی نامزدهای نهایی جشنواره تیتر ۱۰ اعلام شد

جشنواره تیتر 10

نشریه علمی، فرهنگی و اجتماعی فاس (فناوری اطلاعات سلامت) به مدیر مسئولی کیمیا نادری از دانشگاه علوم پزشکی لرستان با نوشته‌ایی از مصطفی غلامی به عنوان نامزذ دریافت جوایز رسته اقتصاد مقاومتی اعلام شد.

اسامی نامزدهای نهایی جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی(تیتر ۱۰)، پس از برگزاری مرحله نهایی داوری آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی مشخص و توسط دبیرخانه این جشنواره اعلام شد.

نشریه علمی، فرهنگی، اجتماعی فاس (فناوری اطلاعات سلامت) به مدیر مسئولی کیمیا نادری از دانشگاه علوم پزشکی لرستان با نوشته‌ایی از مصطفی غلامی به عنوان نامزذ دریافت جوایز رسته اقتصاد مقاومتی در رقابت درون‌دستگاهی وزارت بهداشت اعلام شد.

به گزارش مفدا، دبیرخانه دهمین جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی، پس از برگزاری سومین مرحله داوری آثار این جشنواره، نامزدهای دریافت جایزه در بخش‌های پنج‌گانه «آثار برگزیده»، «نشریات برگزیده»، «بخش ویژه»، «نویسندگان برتر» و «بخش مجازی» را مشخص کرد.
 در مرحله نهایی داوری، ۱۰ اثر برگزیده هر رسته با حضور اساتید و پیشکسوتان روزنامه‌نگاری در محل دبیرخانه جشنواره تیتر ۱۰ مورد بررسی و داوری قرار گرفت و در نهایت نامزدهای نهایی در رسته‌های مختلف انتخاب شدند.
 
دبیرخانه جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی(تیتر ۱۰) از کلیه نامزدهای دریافت جوایز دعوت کرده است برای شرکت در اختتامیه و کارگاه‌های تخصصی، از ۱۱ تیر ماه سال جاری از طریق حساب کاربری خود در سامانه جشنواره نشریات نسبت به ثبت نام در کارگاه‌های ارائه شده اقدام کنند. 

بنابر اعلام دبیر جشنواره تیتر ۱۰ چنانچه نامزدهای اعلام شده، فاقد حساب کاربری در سامانه باشند و  آثار آنها توسط حساب کاربری افراد دیگری ثبت شده باشد، باید جهت حضور در اختتامیه و استفاده از کارگاه های تخصصی، در سامانه نشریات جشنواره ثبت نام کرده و حساب کاربری مختص خود را ایجاد کنند.


در اطلاعیه دبیرخانه جشنواره تیتر ۱۰ تاکید شده است، به منظور چاپ کتاب آثار برگزیده، ضروری است نامزدهای بخش‌های مختلف غیر از بخش نشریات، نسخه الکترونیکی با کیفیت اثر برگزیده خویش را تا ۱۵ تیر ماه به آدرس تلگرامی (titr۱۰nashriat@) ارسال کنند و باید هنگام ارسال اثر خود جهت انتشار در کتاب آثار جشنواره، مشخصات لازم از جمله رسته اثر ، کد شناسه اثر و نام صاحب اثر را نیز ذکر کنند.

تاریخ دقیق و محل برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره متعاقباً اعلام می‌شود.

برای مشاهده اسامی نامزدهای دریافت جوایز جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی اینجا کلیک کنید.

برای مشاهده اسامی نامزدهای دریافت جوایز جشنواره رسانه و نشریات دانشجویی در رقابت درون دستگاهی وزارت بهداشت اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.