یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۶

در نشست اعضای مفدا با رئیس دانشگاه مطرح شد:

از بیان دغدغه ها و چالشهای خبرنگاری تا تقدیر از فعالین مفدا زنجان

نشست اعضای مفدا با رئیس دانشگاه به مناسبت روز خبرنگار

به مناسبت روز خبرنگار جمعی از خبرنگاران و اعضای پایگاه خبری و اطلاع رسانی مفدا با رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان دیدار نموده و از دغدغه های و چالشهای حوزه رسانه و خبررسانی گفتند.

به گزارش مفدا زنجان، به مناسبت 17 مرداد، روز خبرنگار جمعی از خبرنگاران و اعضای پایگاه خبری و اطلاع رسانی مفدا با رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان دیدار نموده و از دغدغه های و چالشهای حوزه رسانه و خبررسانی گفتند.

در این دیدار ابتدا دکتر عمارلو معاون فرهنگی دانشجویی ضمن تشکر از دانشجویان فعال مفدا و تبریک روز خبرنگار گفت: مفدا رقیب هیچ نهاد و تشکلی نیست و از تمامی سلایق فکری در تولیدات رسانه ای و اطلاع رسانی استفاده میشود.

در ادامه خدیجه بیات مدیر مفدا زنجان نیز با تبریک روز خبرنگار به اهالی قلم و رسانه و دانشجویان به ارائه عملکرد کوتاهی از فعالیتهای رسانه ای مفدا پرداخت و رشد و تعالی این پایگاه خبری را مرهون حمایتهای بی وقفه رئیس دانشگاه و معاون و مدیران فرهنگی دانشجویی و زحمات شبانه روزی دانشجویان برشمرد.

سپس دبیران سرویسهای مختلف مفدا، سردبیر رادیو مفدامین، مسئول مفدا تی وی و مفدا بوک به بیان دیدگاهها و چالشهای پیش روی حوزه خبر و اطلاع رسانی پرداخته و از کمبود تجهیزات به عنوان یکی از مهمترین علل این چالشها اشاره کردند.

پخش گزارش خبری طنز مفدا تی وی از دیگر برنامه های جذاب این نشست بود که به بیان مطالبات دانشجویی در حوزه افتتاح پروژه های نیمه کاره دانشگاه با بیان طنز و نمایشی پرداخته بود که مورد توجه حضار و رئیس دانشگاه نیز قرار گرفت.

سپس دکتر پرویز قزلباش با ابراز خرسندی از حضور در جمع پرشور دانشجویان مفدا خاطر نشان کرد: بنده سالها با دانشجویان کار کرده ام و از بودن در حضور آنها انرژی میگیرم و از دیدن فعالیتهای متنوع و حرفه ای مفدا خوشحال میشوم.

قزلباش در ادامه با ابراز رضایت از کار تیمی دانشجویان افزود: اصلی ترین هدف فعالیتهای فرهنگی انجام کار تیمی و ایجاد روحیه مشارکت پذیری در دانشجویان است و این مهم در این جمع اتفاق افتاده و امیدوارم در آینده بیش از پیش شاهد حضور پررنگ مفدا در کلیه برنامه های دانشگاه باشیم.

وی در انتها با تاکید بر آموزش درست و دقیق اعضا جهت نیل به اهداف پیشرو از چالشهای جدید دانشگاه ازجمله بحث بازگشایی و واکسیناسیون دانشجویان سخن گفت و خواستار انجام اقدامات و تولیدات رسانه ای متنوع جهت ایجاد زمینه و آمادگی فکری اساتید، دانشجویان و کارکنان شد و به راه اندازی حسینیه مجازی دانشجویان همچون سال گذشته به عنوان نمادی بر انجام پروتکلهای بهداشتی در ایام محرم تاکید کرد.

در انتهای این نشست دانشجویان لوح سپاسی جهت تشکر از دکتر قزلباش در گسترش فضاهای فرهنگی و توجه ویژه ایشان به پایگاه خبری و اطلاع رسانی مفدا و گسترش فضاهای فرهنگی به ایشان تقدیم کردند.

اهدای لوح تقدیر و هدیه به دانشجویان، پایان بخش نشست روز خبرنگار اعضای مفدا با رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان بود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.