یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۱

پخش مستقیم آیین اختتامیه دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی

تیتر 12

اختتامیه دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی «تیتر ۱۲» طی 17 و 18 مرداد در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا، اختتامیه دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی «تیتر ۱۲» طی روزهای ۱۷ و ۱۸ مردادماه در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می‌شود.

هر ساله جشنواره تیتر توسط یکی از دستگاه‌های آموزش عالی کشور برگزار می‌شود. در دوره قبل جشنواره تیتر ۱۱ به میزبانی وزارت علوم برگزار شد و امسال وزارت بهداشت میزبان جشنواره «تیتر ۱۲» خواهد بود که با شعار «عینیت در خبر، انصاف در تحلیل، آزادی در بیان» برگزار می‌شود.
داوری مرحله نهایی دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی «تیتر ۱۲» باحضور اساتید و چهره‌های برجسته مطبوعات کشور برگزار شد و داوری آثار در هفته های گذشته انجام شد و به پایان رسید.

این دوره از جشنواره بخش‌های متعدد و مختلفی دارد. «آثار برگزیده»  شامل ۲۶ رسته، «نشریات برگزیده» شامل ۱۸ رسته و «فضای مجازی» شامل ۸ رسته، «بخش ویژه»  نیز با دو موضوع در کنار «سرزمین مادری» پنج بخش اصلی جشنواره را تشکیل می‌دهند. امسال همچنین برای نخستین بار بخش «سرزمین مادری» با هدف ارزیابی و آشنایی از فعالیت‌های فرهنگی دانشجویان ایرانی خارج از کشور در حوزه رسانه و ایجاد ارتباطی فرهنگی در نظر گرفته شده است. بدین منظور تفاهم‌نامه‌ای با سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی منعقد شده است که زمینه‌ساز گسترده‌تر شدن این ارتباطات فرهنگی است.

گفتنیست این مراسم بصورت زنده از طریق اینستاگرام وآپارات قابل مشاهده است.

صفحه اینستاگرام جشنواره به نشانی
https://instagram.com/titrfestival12
و کانال رسمی جشنواره در آپارات
https://www.aparat.com/titrfestival12/live