چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۱

معارفه مسئول جد ید بسیج دانشجویی

معارفه بسیج

محمد کریمی مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه شد.

به گزارش مفدا شهرکرد ، روز چهارشنبه هفتم تیرماه 96 ساعت 14 مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه برگزار گردید.

پس از قرائت آیاتی از قرآن کریم حاج آقا مولوی نماینده محترم مقام معظم رهبری در دانشگاه  ضمن تشکر از زحمات آقای انصاریان برای آقای کریمی آرزوی موفقیت کرد.

وی افزود  در این برهه از زمان باید دست به دست هم دهیم و در سایه مقام معظم رهبری وظیفه و رسالت خود را که حفظ  و پیشبرد ارزشهای اسلامی است انجام دهیم .

در ادامه  انصاریان  به جمله امام خمینی (ره) در خصوص ضرورت تشکیل بسیج در دانشگاه اشاره کرد و گفت :

دانشجویان دارای توان و ظرفیت بالایی هستند و در این خصوص  بیشترین تاثیر را دانشجو بر دانشجو خواهد گذاشت و خواهان توجه بیشتر مسئولین به جایگاه تشکل بسیج در دانشگاه شد.

سرهنگ ذوالفقاری  فرمانده بسیج دانشجویی استان نیز که در این مراسم شرکت کرده بود ضمن گرامیداشت خاطره شهدای دفاع مقدس و هفتم تیر ماه  از زحمات آقای انصاریان تشکر کرد و  گفت : از برکات انقلاب و حضرت امام (ره) تشکیل بسیج بود واشاره به جمله امام (ره) نمود که فرمودند: رسالت بسیج حفظ و حراست از انقلاب و ارزشهای آن است. و ی اشاره کرد امیدوارم با اتکا به  جمله امام (ره) در این راه پویا و کوشا باشیم .

وی در ادامه به سخن مقام معظم رهبری اشاره کرد که فرمودند: دشمن به دنبال انقلاب زدایی از دانشگاه هاست که مبارزه با آن جزء ماموریتهای اصلی بسیج است و خواهان جذب هرچه بیشتر دانشجویان به این تشکل دانشجویی شد.

محمد کریمی مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه نیز ضمن تشکر از زحمات آقای انصاریان گفت : بسیج دانشجویی یکی از یادگاری های امام راحل است که جایگاه ممتازی در بین تشکل ها دارد .

وی افزود امیدوارم با توکل به خداوند متعال از تمام پتانسیل ها در جهت پیشبرد و حفظ ارزشهای اسلامی  با همکاری دانشجویان ، کوشا باشم.

در پایان ضمن تقدیم حکم  مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه به آقای محمد کریمی با اهداء لوح و هدایا از زحمات آقای انصاریان قدر دانی شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.