دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۹

داوری ارائه های پایانی انجام شد؛

نخستین جشنواره مجازی کشوری ایده های نو حوزه سلامت در ایستگاه پایانی / اختتامیه مجازی برگزار می شود

حوزه سلامت

اختتامیه نخستین رویداد کشوری ایده های نو حوزه سلامت سه شنبه ۱۲ مرداد ماه به صورت مجازی برگزار می شود.

به گزارش مفدا کرمان، نخستین رویداد کشوری ایده‌های نو حوزه سلامت  که با برنامه ریزی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمان در اسفندماه سال ۱۳۹۹ کار خود را آغاز کرده بود به ایستگاه پایانی خود رسید و سه شنبه ۱۲ مردادماه با برگزاری مراسم اختتامیه در بستر فضای مجازی برگزیدگان خود را معرفی خواهد کرد.

علوم تغذیه و سلامت، پیشگیری و درمان بیماری ها، دارو، تولید دستگاه ها و لوازم پزشکی حوزه پیشگیری و درمان، همیاری اجتماعی و مددیاری و مشاوره آنلاین به بیماران، تشخیص و سلامت، مراقبت و توانبخشی از محور های اعلامی از سوی دبیرخانه جشنواره در دانشگاه علوم پزشکی کرمان برای دریافت ایده‌ها بودند.
جشنواره ایده های نو حوزه سلامت در روزهای غیرحضوری بودن فعالیت دانشجویان با شرکت ۴۱۲ تیم با استقبال قابل قبولی مواجه شد.

پس از داوری اولیه ایده ها ۱۷ تیم پایانی جهت برگزاری ارائه نهایی معرفی شدند.


به منظور فراهم آوردن شرایط برابر رقابت، مراسم قرعه کشی ترتیب ارائه های آنلاین مرحله نهایی نخستین جشنواره ایده های نو حوزه سلامت در روز بیستم تیرماه  برگزار شد و مقرر شد و ترتیب ارائه‌ ها در روز پایانی به این شرح باشد:

ارائه اول : فاطمه لشکری
دوم:نازنین چلویی
سوم:نیلوفر بهرام پور
چهارم:مهدی رکنی
پنجم:علیرضا محبی
ششم:محمد حسین ستوده
هفتم: صنم حسین پور
هشتم:مریم صدیقی
نهم:نازنین شهابی
دهم:خدیجه مولایی
یازدهم:مرضیه هادیان
دوازدهم:یاسمن شفیعی
سیزدهم:حسین بختیاری
چهاردهم:رامیار رحیمی
پانزدهم:افشین نعمتی
شانزدهم:مهدی پیری
هفدهم: شهرزاد رشیدی


 سر انجام در روز بیست و یکم تیرماه، به صورت وبینار و با حضور دکتر زائری لطف مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت و دکتر پرداختی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کرمان و همچنین داور و دبیر علمی جشنواره و سایر داوران ارائه های نهایی انجام شد و با ثبت محرمانه نتایج همه چی برای برگزاری یک اختتامیه مجازی شکوهمند مهیا شد.


بدیهی است که به منظور حفظ هیجان اختتامیه اعلام برگزیدگان به روز نهایی موکول شود که شعله ور شدن همه گیری در موج پنجم کرونا این بار از شرق کشور و توسعه آن به سایر نقاط تصمیم شورای سیاست گذاری جشنواره را به برگزاری یک اختتامیه در بستر نرم افزار اسکای روم محدود کرد.
 حالا این جشنواره با همه کش و قوس هایی که از پس آن ها به هر نحوی برآمده است روز سه شنبه برگزیدگان نهایی خود را معرفی می کند.

برگزیدگانی که تکاپوی علمی خود را در روز های سخت همه گیری کرونا نیز رها نکرده اند و در مسیر علمی و بروز خلاقیت خود در سخت ترین شرایط پافشاری دارند.
لازم به ذکر است، این برنامه مجازی سه شنبه ۱۲ مرداد ماه  در بستر نرم افزار اسکای روم و از طریق لینک ذیل از ساعت ۱۰ تا ۱۲ برگزار خواهد شد و حضور برای همه شرکت کنندگان آزاد می باشد.

آدرس لینک اختتامیه:
sr.kmu.ac.ir/ch/vcsc

انتهای پیام/امیری

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.