یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۰

در سایت مرکز سنجش پزشکی؛

نتایج اولیه آزمون دستیاری ۱۴۰۰ منتشر شد/۱۲ هزار و ۶۰۱ نفر در این آزمون ثبت نام کردند

در سایت مرکز سنجش پزشکی؛

نتایج اولیه چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی به صورت کارنامه در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد. تعداد کل داوطلبان این آزمون، ۱۲ هزار و ۶۰۱ نفر بود. همچنین تعداد داوطلبان مجاز به انتخاب رشته محل، ۷ هزار و ۳۹۴ نفر هستند.

به گزارش مفدا، چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی سه شنبه ۸ تیرماه ۱۴۰۰ در ۲۸ حوزه امتحانی دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار شد.

تعداد ۱۲ هزار و ۶۰۱ نفر در این دوره از آزمون ثبت نام کرده بودند که از این تعداد ۵ هزار و ۴۶۳ نفر مرد و ۷ هزار و ۱۳۸ نفر زن بودند. از میان افراد ثبت نام کننده، ۸۴.۵ درصد کارت ورود به جلسه را دریافت کردند که از این تعداد ۴۳.۳ درصد داوطلبان مرد و ۵۶.۷ درصد داوطلبان زن بودند.

نتایج اولیه به همراه کارنامه آزمون دستیاری پس از رسیدگی به اعتراضات در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir منتشر شد.

تمامی داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته / محل شده اند می توانند از ۱۲ تا ۱۴ مردادماه نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پیش از این قرار بود در ۷ اسفندماه ۹۹ برگزار شود که با اعتراض داوطلبان به ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ موکول شد و پس از آن در ۷ فروردین ۱۴۰۰ اعلام شد آزمون تا اطلاع ثانوی به تعویق می‌افتد و در نهایت ۸ تیرماه برگزار شد

sendComment

    commentHint
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.