یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۹

با حضور مسوولان وزارت بهداشت و وزارت علوم؛

نشست خبری جشنواره نشریات دانشجویی «تیتر ۱۲» برگزار می‌شود

نشست خبری

نشست خبری دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی «تیتر ۱۲» برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا، نشست خبری دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی «تیتر ۱۲» روز دوشنبه ۱۱ مردادماه در ساعت ۱۱ صبح برگزار می‌شود.
در این نشست که به صورت مجازی برگزار می‌شود اعضای شورای سیاستگذاری‌ جشنواره «تیتر ۱۲» از وزارت بهداشت و وزارت علوم حضور خواهند داشت تا به سوالات اصحاب رسانه درباره فرآیند برگزاری و ارزیابی آثار پاسخ دهند.
پیش از این و در هفته‌های گذشته داوری مرحله نهایی دوازدهمین جشنواره سراسری رسانه و نشریات دانشجویی «تیتر ۱۲» باحضور اساتید و چهره‌های برجسته مطبوعات کشور برگزار شد و داوری آثار به پایان رسید.
هر ساله جشنواره تیتر توسط یکی از دستگاه‌های آموزش عالی کشور برگزار می‌شود. در دوره قبل جشنواره تیتر ۱۱ به میزبانی وزارت علوم برگزار شد و امسال وزارت بهداشت میزبان جشنواره «تیتر ۱۲» خواهد بود که با شعار «عینیت در خبر، انصاف در تحلیل، آزادی در بیان» برگزار می‌شود.
این دوره از جشنواره بخش‌های متعدد و مختلفی دارد. «آثار برگزیده»  شامل ۲۶ رسته، «نشریات برگزیده» شامل ۱۸ رسته و «فضای مجازی» شامل ۸ رسته، «بخش ویژه»  نیز با دو موضوع در کنار «سرزمین مادری» پنج بخش اصلی جشنواره را تشکیل می‌دهند. امسال همچنین برای نخستین بار بخش «سرزمین مادری» با هدف ارزیابی و آشنایی از فعالیت‌های فرهنگی دانشجویان ایرانی خارج از کشور در حوزه رسانه و ایجاد ارتباطی فرهنگی در نظر گرفته شده است. بدین منظور تفاهم‌نامه‌ای با سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی منعقد شده است که زمینه‌ساز گسترده‌تر شدن این ارتباطات فرهنگی است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.