چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰

نماز عید فطر در جمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مازندران

نماز عید فطر

معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران میزبان برپائی نماز عید فطر و صرف صبحانه در جمع دانشجویان خوابگاهی مورخ 5/4/96 شدند. در این برنامه که با حضور دکتر جان بابائی ریاست دانشگاه، حجت الاسلام مستقیمان مسئول نهاد رهبری دانشگاه و مدیران ستادی و تعدادی از کارکنان معاونت فرهنگی دانشجوئی در جمع دانشجویان خوابگاهی پسرانه در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) برگزار گردید بعد از اقامه نماز ، مسئولین در جمع دانشجویان صبحانه صرف نمودند.

معاونت فرهنگی دانشجوئی دانشگاه علوم پزشکی مازندران میزبان برپائی نماز عید فطر و صرف صبحانه در جمع دانشجویان خوابگاهی در مورخ 5/4/96 شدند. در این برنامه که با حضور دکتر جان بابائی ریاست دانشگاه، حجت الاسلام مستقیمان مسئول نهاد رهبری دانشگاه و مدیران ستادی و تعدادی از کارکنان معاونت فرهنگی دانشجوئی در جمع دانشجویان خوابگاهی پسرانه در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) برگزار گردید بعد از اقامه نماز ، مسئولین در جمع دانشجویان صبحانه صرف نمودند.

دکتر حق شناس معاون فرهنگی دانشجوئی دانشگاه با این نگاه که در ایام فرجه، تعدادی از دانشجویان در خوابگاه مستقر هستند برنامه معنوی اقامه نماز عید سعید فطر را با هماهنگی ریاست دانشگاه و اعضاء هیئت رئیسه، برگزار نمودند و همچنین با تدارک صبحانه برای نماز گزاران بعداز نماز بهمراه مسئولین در محوطه خوابگاه مستقر در مجتمع دانشگاهی پیامبر اعظم (ص) صبحانه صرف نمودند .

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.