چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰

بازتاب گسترده افتتاح مجتمع فرهنگی رفاهی "امید" در نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز

1

افتتاح مجتمع فرهنگی رفاهی "امید" دانشگاه علوم پزشکی تبریز به دست دکترحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بازتاب گسترده ای در نشریات دانشجویی این دانشگاه و حساب های کاربردی دانشجویان در فضاهای مجازی داشت.

به گزارش مفدا تبریز، افتتاح مجتمع فرهنگی رفاهی "امید" دانشگاه علوم پزشکی تبریز به دست دکترحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بازتاب گسترده ای در نشریات دانشجویی این دانشگاه و حساب های کاربردی دانشجویان در فضاهای مجازی داشت.

مهم ترین بازتاب حضور وزیر بهداشت و افتتاح مجتمع فرهنگی رفاهی "امید" در هفته نامه "درد دل" دانشگاه علوم پزشکی تبریز با تیتر «گشایش امید به دست وزیر دولت تدبیر» به چشم می خورد.

در این هفته نامه ساخت مجتمعی به بزرگی مجتمع "امید" و اختصاص بخش زیادی از این مجتمع به فعالیت های فرهنگی را مرهون تلاش های فعالان فرهنگی و مجموعه فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز دانسته شده است.

هم چنین ساخت و بهره برداری از این پروژه در حداقل زمان ممکن وحضور وزیر بهداشت برای افتتاح آن به فال نیک گرفته شده و با عبارت « تا باد چنین بادا» توانایی مجموعه اداره فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و دانشجویان این دانشگاه به رخ کشیده شده است.

بازتاب دیگر این افتتاح در حساب های کاربری دانشجویان این دانشگاه در فضاهای مجازی بود که با عبارت « مجتمع فرهنگی دانشگاه گواهی عملکرد ماست» همراه با عکس این مجتمع انتشار یافت.

ویژه نامه " درد دل" برای حضور وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و افتتاح مجتمع "امید" در لینک زیر  قابل دسترسی است :

http://www.mefda.ir/d/2017/06/28/0/82822.pdf

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.