چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۸

برگزیده ادبی دانشگاه علوم پزشکی تبریز دربخش داستان کوتاه در نشریه "فریاد" چاپ شد

1

همکاری دیگر برگزیدگان این مسابقه با نشریات نیز نشان از بازخورد مثبت این مسابقه در سطح دانشگاه دارد.

به گزارش مفدا تبریز، برگزیده سوم بخش داستان کوتاه مسابقه "سه ستاره ادبی" کانون شعر وادب دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در نشریه "فریاد" این دانشگاه چاپ شد.

این در حالیست که قبل از اجرای مسابقه، مدیرتعالی فرهنگی این دانشگاه یکی از اهداف این مسابقه را تشویق دانشجویان توانمند ادبی به همکاری با نشریات خوانده بود.

همکاری دیگر برگزیدگان این مسابقه با نشریات نیز نشان از بازخورد مثبت این مسابقه در سطح دانشگاه دارد.

محمد پارسایی کارشناس نشریات دانشجویی در گفتگو با خبرنگار مفدا گفت: طرح مسابقه سه ستاره ادبی کانال خوبی برای همکاری کانون شعر وادب با نشریات ایجاد کرد ، وی در ادامه افزود با آنکه این همکاری قبلا نیز وجود داشته است ولی با طرح این مسابقه پر رنگ تر از قبل شد .

پارسایی در مورد چاپ مطلبی که توانست سومین برگزیده بخش داستان کوتاه مسابقه "ستارگان ادبی" شود گفت: دانشجویی که این داستان کوتاه را نوشته بود ، آن را که با موضوع فقر و انتخابات و ارتباط آن ها با دوران دانشجوییست برای گرفتن مشورت به اینجانب که توفیق تدریس ادبیات را به ایشان داشتم به عنوان معلم ادبیات ارائه داد و برای چاپ مشورت خواست؛ بعد از بررسی تصمیم گرفتیم آن را برای چاپ به نشریه فریاد پیشنهاد کنیم واین پیشنهاد مورد استقبال تیم نشریه فریاد واقع شد و اکنون در آخرین شماره این نشریه با عنوان " انتخابات ، دانشگاه و فقر" چاپ شده است و در باجه نشریات سایت "مفدای تبریز" و خانه نشریات دانشگاه قابل دسترسی است.

لازم به ذکر است این شماره دومین شماره نشریه اجتماعی ، فرهنگی و سیاسی "فریاد" و چهارمین شماره از سری نشریات "فریاد" است که منتشر می شود و به گفته ی امید بیرامی مدیر مسئول این نشریه انتظار می رود دایره مخاطبانش گسترش یابد.

مهدی کاظمی سردبیر این نشریه در گفتگو با خبرنگار مفدا گفت: موضوعاتی همچون زبان مادری و نژادپرستی، دموکراسی و فقر ، ابتذال در فضای مجازی و هرزه نویسی در این فضا ، بیکاری تحصیل کردگان ، تغییر جناح گیری افراد با اقتضای منفعت حاصل برایشان از جمله مهم ترین موضوعات بررسی شده در این شماره هستند.

نشریه فریاد در لینک زیر قابل دریافت می باشد :

http://www.mefda.ir/d/2017/06/28/0/82820.pdf

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.