سه‌شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۲

«شنوایی شناسی» و «ایمن زی» به جمع نشریات دانشگاه علوم پزشکی تبریز پیوستند

مفدا تبریز

در چهارمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی با درخواست مجوز انتشار گاهنامه علمی «شنوایی شناسی» به صاحب امتیازی انجمن علمی شنوایی شناسی و مدیر مسئولی و سردبیری نیلوفرسادات فاطمی و همچنین نشریه «ایمن زی» به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی پرستو وصلی و سردبیری آرینا حسامی موافقت گردید.

به گزارش مفدا تبریز، چهارمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی علوم پزشکی تبریز در سال جاری با حضور دکتر مهدی نظری، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، و دیگر اعضای این کمیته، روز یکشنبه، ۳ مرداد ماه جاری، به صورت مجازی برگزار شد.

بر اساس این گزارش، در ابتدای این جلسه، درخواست مجوز انتشار گاهنامه علمی «شنوایی شناسی» به صاحب امتیازی انجمن علمی شنوایی شناسی مورد بررسی قرار گرفت و با موافقت اعضای کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی، این نشریه به مدیر مسئولی و سردبیری نیلوفرسادات فاطمی به جمع نشریات دانشگاه علوم پزشکی تبریز پیوست. 

در ادامه چهارمین جلسه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی، با درخواست مجوز انتشار نشریه «ایمن زی» موافقت گردید. صاحب امتیاز و مدیر مسئول نشریه «ایمن زی»، پرستو وصلی است  و آرینا حسامی هم در سمت سردبیری فعالیت خواهد کرد و توسط دانشجویان بهداشت حرفه ای منتشر خواهد شد.

همچنین در این جلسه با تغییر در سمت های  چند نشریه موافقت شد. امیرمهدی تیموری به عنوان صاحب امتیاز، مدیر مسئول و سردبیر جدید نشریه طب ایرانی «صدر» معرفی  شد. همچنین مریم پورحسین، صاحب امتیاز، مدیر مسئول و سردبیر نشریه الکترونیکی «دیجی سلامت» شد و نشریه M society از این پس با سردبیری علیرضا مرتضی زاده به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

از دیگر بخش های این جلسه، بررسی صدور مجوز دوباره نشریه «آزادی» به صاحب امتیازی بسیج دانشجویی بود که با موافقت اعضای کمیته ناظر بر نشریات دانشگاهی، این نشریه به مدیر مسئولی محمدمهدی بازرگان و سردبیری محمدامین چاپارزاده به صورت گاهنامه شروع به فعالیت خواهد کرد. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.